Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a legegyszerubben...

Hogyan lehet a legegyszerubben nyelvet tanulni?

Figyelt kérdés

ket hete vagyok kb hollandiaban de nemnagyon ragad ram semmi hiaba figyelek oda, itthon tanulok munka utan, de nekem annyira nagyon lehetetlennek tunik ez a nyelv, hogy nagyon !

valakinek esetleg lenne e otlete hogyan tudnek gyorsan raerezni es gyorstalpaloval tanulgatni az interneten ?!

nagyon megkoszonnem !! es a valaszokat is elore koszonom !!



2013. ápr. 11. 13:33
 1/8 Wadmalac ***** válasza:

Angol vagy német nyelvtudásod van? Az sokat segítene. Filmek holland szinkronnal, magyar felirattal?

Amúgy két hét alatt ne várj csodát, ha kicsit akarod, fél év alatt folyékonyan nyomni fogod. :)

2013. ápr. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az segít, ha aktívan használod a nyelvet. Ha hallasz valamit, azonnal ismételd el, és próbáld meg a megfelelő helyzetben használni, így ha ismétlődik a szituáció, már eszedbe fog jutni a mondat is.
2013. ápr. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Wadmalac ***** válasza:
Ik kan oop niet nederland praten, het is niet gemakkelijk. :)
2013. ápr. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat eloszor is , masodszor angolt kezdtem el hamarabb tanulni de azt is itthon! annyit megertek ha a fonok felhiv s elmondja hany orara kll mennio dolgozni es hova mennyek, szavakat tanulgatok s probalok odafigyelni mikor beszelnek hozzam csak az a baj hogy a kiejtes nehez, sokat nezek youtubeon zeneket amin angol felirat is van s akkor latom melyik szot hogyan ejtik filmeket is nezek magyar feliratokkal hatha, de nem nagyon akarodzik

az utolso kommentelo valami nem tudok vagy tudok beszelni vagy valami ilyesmi nem?!

irigylem azokat akik megbirjak tanulni

2013. ápr. 12. 11:12
 5/8 A kérdező kommentje:
angolt sosem tanultam csak otthon de az megyeget , suliban nemetet tanultam kiolvasasa megy de egy szot nem ertek belole mar pedig akkor nagyon ment
2013. ápr. 12. 11:13
 6/8 Wadmalac ***** válasza:
#4: Én sem tudok hollandul beszélni, nem egyszerű. :D
2013. ápr. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Leghatékonyabban csak úgy lehet tanulni, ha használod. Filmeket, sorozatokat csak holland szinkronnal nézz, magyar felirattal. A feliratot viszont csak akkor nézd, ha nem értettél meg valamit hallásból.


A kommunikációs képességeid fejlesztésére pedig ajánlom a sharedtalk.com oldalt. Lehet levelezni, chatelni vagy élőszóban, webkamerán keresztül beszélgetni kifejezetten nyelvtanulási célzattal.

2013. ápr. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
van egy tv a szobaban hogy ne mindig a net elott uljek este bekapcsolom s nezem a rajzfilcsatornat mert jelen helyzetben mas nem nagyon kot le .. hir tv meg a tobbi, de akarhogyan akarom semennyire sem tudom megerteni ezt a nyelvet,, lehetetlen , krakogast azrt ertem azon kivul semmi. lengyelekkel is dolgozok azt megtanultam hogy b.meg lengyelul de hollandul semmi es ez mar eleg ciki hogy a nee es a ja n kivul smemi... koszonom megegyszer a valaszokat az oldalt mindenfelekeppen megnezem megegyszer koszonom!!!
2013. ápr. 15. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!