Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Kapott már valaki felvételi...

Kapott már valaki felvételi értesítőt? (2013)

Figyelt kérdés
gimis értesítőre gondolok :DD nem toom hogy van ez de én még nem kaptam :( valaki kapott már ???

2013. ápr. 23. 14:11
 1/7 anonim válasza:
Még én sem kaptam. Ne izgulj, 25-ig kell feladniuk, ami azt jelenti, hogy leghamarabb 28-án érkezik meg. Egyébként az elutasításról is küldenek, szóval tényleg ne izgulj.:)
2013. ápr. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Nekem se jött még meg a levél:( És a honlapra se rakták ki még, szóval nemtudom, nagyon izgulni fogok... Ha megjön a levél, rezegni fog a kezemben...áááá! Nektek kirakták már a honlapra??

Sok sikert nektek!

2013. ápr. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én láttam a honlapon de nem toom mit gondoljak mert a legtöbbsztálytársam már kapott :DD
2013. ápr. 24. 13:44
 4/7 anonim válasza:
igen.. :(
2013. ápr. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Igen, én már két sulitól is megkaptam. Kedden, ahonnan elutasítottak(de csak mert felvettek már az első helyre, kül. oda is bejutottam volna)

Ma pedig az első helyről(meg igazából ez a suli a 2. és 3. is), hogy felvettek :)

Küldenek egy ilyen kitöltendő cuccost, meg infókat a gólyatáborról, suliról, szülőiről stb. Meg valami papírt az ingyen tankönyvekről, azt kell elvinni, ha valaki igényelni szeretné.

Sok sikert, remélem felvesznek! ;)

2013. ápr. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Még én sem kaptam levelet, minden nap nézem a postaládánkat. :) Már nagyon várom, a honlapra már fel rakták.. és felvettek!! Nagyon, de nagyon örülök neki. Viszont pár iskolától elutasító levelet is fogok kapni :)
2013. ápr. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Épp ma kaptam meg a levelemet, habár tudtam hogy fel fognak venni sebesen verő szívvel nyitottam ki. Még mindig nagyon örülök! :) Amúgy ma egy elutasító levelet is kibontottam. :D
2013. ápr. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!