Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mi a megfejtés?

Mi a megfejtés?

Figyelt kérdés

Sokszínű Irodalom MF:65/4

előre is köszi



#:OÖ
2013. máj. 1. 11:31
 1/6 Shai-Hulud ***** válasza:
Jób 23/25.
2013. máj. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azt hittem, félszavakból is értitek egymást:)))))

De Jób 23 csak 13-ig van...

Esetleg Jób23,5?

"Legalább megtudnám, mit válaszol, és amit mond, azt elfogadnám."

2013. máj. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig 16,25 a megfejtés, mert MF (=megfejtés) 65:4=16,25.

De azt nem gondoltam volna, hogy az irodalom tényleg ennyire sokszínű, hogy matekpéldákkal is foglalkozik... :O

Csak tudnám, melyik évfolyam és melyik tankönyvcsalád... :D

2013. máj. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
5. osztályos Sokszínű Irodalom Munkafüzet 65/4
2013. máj. 1. 14:08
 5/6 A kérdező kommentje:
hugomnak kell
2013. máj. 1. 14:09
 6/6 anonim ***** válasza:

És szerinted mennyi esélye van annak, hogy olyasvalaki elolvassa a kérdésedet, akinek pont megvan az a munkafüzet? Segítek: nem sok, sőt, szinte nulla. Segítséget kérni is _jól_ kellene tudni...


Ha legalább a feladat szövegét leírtad volna, akkor talán már érkezett volna érdemi válasz. De ez sem biztos, mivel a kötelező olvasmányokkal kapcsolatos kérdéseknél többnyire azt szoktuk javasolni, hogy olvassátok el, azért adta fel a tanár.

Jelen esetben én maradok ennél, ugyanis a kérdés kiírása óta eltelt három óra alatt a húgod már el is olvashatta volna a Pál utcai fiúkat, így önállóan is meg tudná oldani a háziját; és még mindig nem késő, estig bőven van idő.


Ja, hogy honnan tudom, hogy mi a feladat? Rákerestem a neten, és a Mozaik kiadó honlapján ebből a munkafüzetből a 8 mintaoldal egyike pontosan a 65. oldal:

[link]


Úgyhogy mondd meg neki, légy szíves, hogy jobban jár, ha végigolvassa, mert még egy ideig ezzel fognak foglalkozni irodalomórán. :)

2013. máj. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!