Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ha egy permetum mobile energia...

Ha egy permetum mobile energia nélkül is megy akkor mire képes ha energiát kap?

Figyelt kérdés
2013. máj. 5. 09:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Perpetuum mobile


Inkább a Humor rovatba való!

2013. máj. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
majt átteszik az opok ha oda gondolják.
2013. máj. 5. 10:23
 3/14 anonim ***** válasza:

Ha energiát kap, attól tönkremegy. Esetleg átkerül egy másik állapotba, ahol szintén örökké mozog majd.


Amúgy ez nem tudományos kérdés, hanem filozófiai, mert örökmozgó nem létezik.

2013. máj. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

definició kérdése.


én örökmozgó alatt azokat a modelleket értem amik ujra és ujra előkerülnek örökmozgó néven.

az hogy megvan az oka miért nem képes energiát termelni csak egy dolog de attól még örökmozgó a neve.


Hasonlóan ahhoz ahogy Kovács Pista nm patkol lovat az operában pedig senkit se műtenek meg.

2013. máj. 5. 14:49
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy milyen energiát kap.


Példák:

- az örökmozgódat bedobod a tűzbe, így növeled a belső energiáját. Eredmény: az örökmozgó melegebb lesz, ezért kesztyűvel szabad csak megfogni.

- az örökmozgódba belerúgsz, ezáltal növelve a mozgási, esetleg helyzeti energiáját. Az eredmény: az örökmozgó méretétől, tömegétől és szilárdságától függő mértékben fájni fog a lábujjad, akár még másnap is.


Persze ezernyi más példát is el lehet képzelni.

2013. máj. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
ha a perpetum mobile egy titkolt gőzmozdony s tolom akkor kevesebbet fog fogyasztani. ha a perpetum mobile egy titkolt hőlégmotor akkor goyrsabban fog menni. ergó vannak értelmes példák is nem muszáj csak és kifejezetten b@romságot mondani.
2013. máj. 6. 13:24
 7/14 A kérdező kommentje:
Van olyan hogy Őzmozdony?
2013. máj. 6. 13:59
 8/14 anonim ***** válasza:
Őzmozdony: szerintem ha az őzeket száraz, meleg levegőn rendesen kiszárítod és felaprítod, lehetne velük fűteni egy Őzmozdony kazánját. Sőt, a kiáramló meleg füstgázt fel lehetne használni további őzek kiszárítására, úgyhogy a hatásfokot is növelhetjük.
2013. máj. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

az őzmozdony működési elve az, hogy a mozdony kerekeit áttételesen mókuskerekek mozgatják, amiken őzeket futtatnak a stri€ik. Nagyon környezetbarát megoldás!

Egyébként hogy a kérdésedre is válaszoljak, ("Ha egy permetum mobile energia nélkül is megy akkor mire képes ha energiát kap?") sokkal egyszerűbb a válasz: arra, amire való - permetezésre!

2013. máj. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Ugy érted perpetezésre?


Ja mpst látom, én bsztam el a kérdést, igazad van a permetezéssel.

2013. máj. 12. 10:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!