Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Kihalnak a férfiak? Ti mit...

Kihalnak a férfiak? Ti mit tudtok ezzel kapcsolatban? Mesélne nekem valaki bővebben erről?

Figyelt kérdés
Szakdolgozatot szeretnék írni ezzel a témával kapcsolatban. Az interneten találtam pár cikket, de minden információ jól jönne. Előre is köszönöm! :)

2013. máj. 11. 13:47
 1/5 piriiiiii ***** válasza:
52%
Nem halnak ki a férfiak. A nők sem. És sajnos a hülyék sem.
2013. máj. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

miért halnának ki? fajfentartás szempontjábol kevesebb himnemű kell mint nőnemű, hiszen egy férfi több nőt is megtud termékenyíteni, viszont egy nőnek 9 hónap minimum kell két szülés között... még ha azt is veszsük hogy férfit csak férfi tud nemzeni a kromoszómák miatt (vagyis ha egy férfinak csak lány gyermekei születnek akkor az az ő "hibája" akkor is rengeteg férfinak kellene nagyon egészségtelen hímivarsejtekkel rendelkeznie...


alapból lányok nagyobb valószínűséggel születnek, mivel a 4 kromoszómából (2 a férfiban 2 a nőben) csak egy az amitől hímnemű lesz az utód.

2013. máj. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szendi Gábor A nő felemelkedése és tündöklése c. könyvében elég komoly bibliográfia van, szóval ezt a könyvet érdemes lenne megvenned.


[link]

ez a film pont ilyen témáról szól:

[link]

[link]


[link] (a vége felé van egy ftalátos kísérlet az ide passzol)

2013. máj. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Természetesen nem arra gondoltam, hogy ez holnap fog bekövetkezni. Köszönöm a válaszokat, és a filmet is! :)
2013. máj. 11. 14:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem. Erről nem érdemes többet mesélni.
2013. máj. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!