Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mit tudtok erröl a szoról...

Mit tudtok erröl a szoról mondani nekem La Cosa Nostra mit jelent ez a szo?

Figyelt kérdés

tegnap a baratom ezt a szot adta a banda nevének

de nem hajlando megmondani,hogy mi a jelentosege



2013. máj. 11. 14:18
 1/8 A kérdező kommentje:
Legtöbbször egy férfi parfüm logolyán látom
2013. máj. 11. 14:19
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]


Neve egyértelműen a Cosa Nostráéból ered, a La pedig csak névelő. Tehát jelentése: "a mi ügyünk", "a mi dolgunk".


Jah és logóján, nem logólyán. :)

2013. máj. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Ne haragudj, de ti hány évesek vagytok? 10? 12?

Milyen "banda" az, ahol "barátok" így viselkednek egymással???

Szerintem a haverod sem tudta a kifejezés (nem szó) jelentését, csak hallotta valahol, azért nem volt hajlandó megmondani. De ez tényleg gyerekes.

Tanuljatok inkább nyelvtant, azzal többre mentek: erről, szóról, szó, hajlandó, jelentősége, plusz az előző válaszoló javítása.

2013. máj. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

En es a Barataim 18 evesek vagyunka legfiatalab 16

a baratom az egyik rokonjatol halota aki meg tiltota neki hogy barmit is mondjon errol a kifejezesrol

De a tobbi az mar magany dolog,en utana neztem a wikipediaban mar 2 napja es tudta mit jelent,csak a valaszolok komentjere voltam kivancsi es!Errol a dologrol tobbet tudunk mint barki !! DE NEM VAGYUNK VELE TULSAGOSA ELFOGLALVA oLASZ MAFFIA STB...EZ HULYESEG DE MINEGY!

2013. máj. 11. 15:36
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

12 évesnél nem vagytok ti többek, vagy ha mégis akkor komoly baj van az agyatokkal...

Bájdövéj: ez 3 szó, nem 1.

2013. máj. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Karipapa01 válasza:
A Cosa Nostra a közhiedelemben itthon a maffiát jeleni és ez a tinik számára bizonyára nagyon izgalmas :) Nekem még annak idején a "női emancipáció" volt nagyon rejtélyes :) Majd kinövik... :)
2013. máj. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Nyilván valami cigánybandáról van szó. Ha a barátod nem hajlandó neked elmondani, majd elmondja a tárgyaláson.
2013. jún. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ja ezek a dolgok mar reg elusztak!

Apam nem enged ilyen Bunozokel baratkozni mert bele vihetnek barmilyen problemaba!De en se akarom a barataimat latni!

2013. jún. 3. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!