Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Egri csillagokból fogalmazást...

Egri csillagokból fogalmazást tudtok?

Figyelt kérdés

Ez a 4 cím van amikből lehet választani:

- Megmenekültünk Jumurdzsák fogságából (elbeszélés) T/1

- Kaland a Héttoronyban (elbeszélés) T/1 vagy T/3

- Példaképem: Bornemissza Gergely (jellemzés) E/3

- Az utlsó ostrom (elbeszélés) E/3 vagy T/3



#1. Megmenekültünk Jumurdzsák fogságából #2. Kaland a Héttoronyban #3. Példaképem: Bornemissza Gergely #4. Az utolsó ostrom
2013. máj. 12. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

Igen, tudunk.

Mind a 4 nagyon jó cím.

A könyv alapján pedig semmiség megírni.

2013. máj. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát köszönöm, sok segitség volt. -.-
2013. máj. 12. 15:13
 3/8 fersk ***** válasza:
75%

[link]

Egyébként csak azért jársz suliba, mert kötelező?

Abszolút nem érdekel?

2013. máj. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen azért, miért te hány éves vagy? o.O te szerettél suliba járni, és ilyeneket olvasni? nem hiszem h én vagyok az egyetlen itt aki kér segitséget. és nem ilyen béna beszólásokkal kellene magad fényezni, ha nem tetszik amit kértm akk görgesd lentébb vagy lépj ki és menj máshova. -.-"""
2013. máj. 12. 15:46
 5/8 anonim válasza:
86%

Azért kicsit ironikus, hogy egy olyan embert oktatsz ki kedves kérdező, akinek a válaszában ott volt a segítség is. Nem hogy inkább megköszönnéd neki...

Részemről én pl nagyon szeretnék suliba járni, és hogy az legyen a legnagyobb problémám, hogy ki kell olvasni egy jó könyvet.

Őszintén remélem 1-est kapsz és akkor jöhetsz ide sírni, hogy nem segített senki!

2013. máj. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

utolsó kommentelő..hord el magad, és képzeld 5öst kaptam :*

nem fogom megköszönni ha közbe lehord.

jóég..ilyen emberek miért használnak internetet??!! csak a rossz indulat árad belőletek.

2013. nov. 29. 19:19
 7/8 anonim válasza:
100%

Kedves kérdező!

Sajnos egyet kell értenem az előttem lévő válaszolókkal.

Persze a gyerekek többsége nem szeret iskolába járni, de attól még nem halsz bele, ha el kell olvasnod egy könyvet. Bevallom én se voltam túlságosan elragadtatva amikor ez volt a kötelező, de miután egy kicsit beleolvastam (kb.:200 oldal) valahogy élvezetessé vált a könyv olvasása. Tudom, hogy te csak segítséget kértél (és boldog lehetsz mert megkaptad azt amit akartál) de ez akkor sem tisztességes amit csinálsz. Gondolj bele, hogy valaki ott görnyed a könyvek felett több órán keresztü te meg csak kimásolod holmi internetes honlapokról. Ja, és azt is tudom, hogy nem vagyunk a szüleid hogy kioktassunk, de azért ezt már te is tudhatnád.

Valószínüleg tudom hogy erre a válaszra, hogy fogsz reagálni: vagy egy magad módjára egy egy mondatba leírod, hogy mennyire bunkók a mai emberek, de az is lehet, hogy egyszerűen csak kitörlöd ezta kérdést, mint ahogy azok teszik akik képtelenek elismerni a hibájuka.

2016. márc. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én is segítséget kértem ilyen téren! Szinte ugyan ezeket kaptam! :D Annyit tudok mondani NE foglalkozz vele és NE válaszolj ezekre!
2017. máj. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!