Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Tudományos berkeken belül,...

Slavin Kelevra kérdése:

Tudományos berkeken belül, minek van a különböző papír gurigákon (celofán-, folpack-, papírtörlő- guriga) 3 azaz Három darab lyuk?

Figyelt kérdés

2013. máj. 13. 19:06
 1/7 Wadmalac ***** válasza:

Értelmezési gondjaim vannak a kérdéssel.

Főleg a tudományos berkeken belüli kéztörlővel.

Most a konyhai berkeken belülin ne keressem a lyukakat?

Fogalmazd már át légyszíves. És hol kellene lyuknak lennie?

2013. máj. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Írj levelet a gyártónak, ha nem hagy nyugodni ez a gondolat
2013. máj. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Wadmalac ***** válasza:

...de akkor is fogalmazd át a kérdést. :D

Ha érteném, mit akar, megmondanám a választ, gyártástechnológusként. Csak halványlila gőzöm nincs milyen lyukakról beszél. :)

2013. máj. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na szóval a mihez tartás ként. Én is gyártástechnológus vagyok, és ennél érthetőbben nem tudom leírni a kérdést. És mivel gyártásról van szó így igen azt is fel kellett találni így tudomány. :D De a lényeg az hogy van a papírtörlő meg ilyen limlomoknak a papírgurigája folpack satöbbi, és ezen a gurigán (máramelyiken) van lyuk. Az a gond hogy foggalmam nincs mi lehet mert nem abba rögzítik le a fóliát de valami célja van. DE MI????
2013. máj. 15. 18:17
 5/7 Wadmalac ***** válasza:

"Én is gyártástechnológus vagyok, és ennél érthetőbben nem tudom leírni a kérdést"

Már elnézést, de akkor dobd el a diplomádat.

:D

Hol az a rohadt lyuk?

Hengerpalást fogalma ismerős?

Három lyuk elhelyezkedése? Henger széle? Közepe? 120 fokra egymástól a szélén vagy tengellyel párhuzamosan, hosszirányban?

Az eredeti kérdésedből még az sem derült ki, hogy a hordozóhengeren van vagy a felcsévélt fólián.

Kicsit erőltesd már meg magad. :)

2013. máj. 16. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Na várjál akkor úgyérzem vissza kell mennem oviba...

Tehát fogod azt a rohadt papírtörlőkendőt letekered az összeset vagy elhasználod nekem nagyon mind1, és előtted lesz a gurigája nem kell túlműveltnek lenni meg fogod látni a paláston egymáshoz viszonyítva egy síkban lévő lyukakat. Nos ezek a lyukak képezik előttem a rejtéjt hogy ki és miért tett őket oda...

2013. máj. 16. 21:02
 7/7 Wadmalac ***** válasza:

Nem ovisba kell lemenni. De nem árt úgy fogalmazni, hogy ne kelljen otthon egy épphogycsak megkezdett gurigáról letépnem 35 méter papírt, hogy rájöjjek, mit akarsz.

És még mindig olyan a megfogalmazás, hogy inkább fotóztad volna le, ennyi kérdéssel: mik ezek a lyukak?

Mert még mindig nem derült ki, hogy milyenek a lyukak. Kerek, vágott, perforált jellegű, vagy lyukasztott, benyomódott szélekkel, a palástalkotó mentén egyenlő távolságokra vagy csak egyik szélén, vagy csak a két szélén.....

Műszaki embernek állítod magad. Viselkedj már úgy. És ha nem vagy rá képes, ne másokat hülyézz le, hanem szégyelld magad.

Szóval, milyen lyukak? van hengered? Fotózd le, rakd fel kepfeltoltes.hu-ra, linkeld be, nem nagy művészet.


(mellesleg szerintem két lehetőség van: a hordozó papírhenger csévélésnél való meghajtásához nyomatékátvitelre készített vagy a nyomatékátvitel tüskéi által okozott lyukak).

2013. máj. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!