Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Miért marad abba a csuklás a...

Miért marad abba a csuklás a vízivástól?

Figyelt kérdés
Mi ennek az oka?Mit csinál a víz amitől a csuklás abba marad?
2009. okt. 10. 22:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
nekem még sosem maradt abba vízivástól, nem tudom a többiek hogy vannak ezzel:)
2009. okt. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
max a nyeléstől, vagy hogy nem veszel levegőt....vagy vhogy hatsz a rekeszizmodra
2009. okt. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

nekem segít,ha egy helyre nézek folyamatosan

ha nem veszek levegőt

ha iszok 9(!!!) korty vizet :D

lehethogy hihetetlen,de tényleg :^^

2009. okt. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a víztől nem marad abba. Csak egyenletes mély ki-be légzéstől, ezt egy orvos mutatta régen.
2009. okt. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%

igazábol azért mongyák hogy a viz jo mert minden háztartásba megtalálhato és mikor iszod nem veszel levegöt

tehát ihatsz bármit csak ne vegyél levegöt

2009. okt. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat...igazából nekem se használ a víz,inkább ha eszek egy falat valamit.Amúgy ivás közben is veszel levegőt,vagy te(ti) nem? :O (az orrodon)
2009. okt. 11. 06:45
 7/13 Zümy ***** válasza:
Nekem csak akkor múlik el ha nem veszek levegőt egy darabig:)És mindig amikor iszok utána kezdek csuklani :D
2009. okt. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Nekem sem múlik el, hiába iszok. Az egyetlen módszer ami bevált, az a nyújtózkodás. Én elég alacsony vagyok, így oda állok az ajtóba és megpróbálom elérni a legtetejét vagy ilyesmi. Miután már lihegek, leeresztem a karom és volt csuklás, nincs csuklás.
2009. okt. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert az emberek úgy állnak hozzá, hogy vedeljünk bazze. Ennek semmi értelme. Egy nagy levegőt kell venni és 9 korty vizet inni. Lélegezni csak akkor lehet miután megittad. És minden esetben 100%-osan hatékony.
2009. okt. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy a rekeszizmod feszített állapotban legyen egy bizonyos ideig. Ezt elérheted visszatartott levegős vízivással, vagy simán beszívod a levegőt, és utána feszíted a rekeszizmod, és nem engeded kifújni. A nyújtózkodás is ilyesmit csinál. Valójában tényleg a kortyolós módszer a legkönnyebb és kényelmesebb.
2009. okt. 12. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!