Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Van egy távirányítós autóm,...

Patrik 6 kérdése:

Van egy távirányítós autóm, ami villanymotorral működik. Ennek a villanymotornak a fordulatszámát szeretném csökkenteni. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 15. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Csökkentsd a feszültségét, vagy az áramát egy ellenállással. Mekkora teljesítményű a motor?
2013. jún. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ennyi van ráírva: 40 MHz; 750 mAh; 9,6 V
2013. jún. 15. 20:27
 3/7 A kérdező kommentje:
Mit lehet ellenállásnak csatlakoztatni?
2013. jún. 15. 20:29
 4/7 anonim ***** válasza:
A motor 7,2W-os de ha távirányítóval nem csökkenthető a fordulatszám akkor azt aligha tudod megcsinálni.Ha ellenállást tennél be akkor meg csökken az áram és azzal a teljesítmény is ami nem biztos hogy jó lesz hisz valószínüleg az autóban fogaskerékáttétel van.
2013. jún. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát jah, de azért kösz
2013. jún. 17. 21:21
 6/7 anonim válasza:

azt az autot hol és mennyiért vetted mert nekem mindig ilyen tul szar volt ilyen kis 6v os motorral azt beletettem 7.6 os akksit ilyen 3 az 1 ben csomag azok is szarok voltak és egy 9 voltos elemet elment a 10 centis fube a kis dzsip szeruség

pl monjuk a fogas kerék attétel t igaz hogy nem nagyon lehet megcsinalni ha ha ez olyan mint a biciglinek a valtoja ha elöl nagy van hatul kicsi nehezen lehet tekerni de viszont gyorsabban fogsz menni persz a kezdo v0 sebességtöl eltekintve ha viszon kicsi van elöl hatul naggy könnyebben indulsz de lassaban fog menni

2013. jún. 22. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egy pár éve kaptam, asszem a Müllerből 16ezerért.
2013. jún. 24. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!