Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Mi tortenik?

Miért van ez? Mi tortenik?

Figyelt kérdés
Tudom hogy hülyének néztek de néha megálmodok valamit pl azt hogy a barátnőm el fog menni másik suliba és rá 2 honapra megtudtam hogy tényleg elmegy másikba..de ez nem az elso eset hanemfolyton almodok valamit es ra par honapra megtortenik es ez mar 2 eve igy megy tudom h. Sokan hulyenek neztek de nem tuxom mitol van. Csak olyan fura. Es bocs a hekyesirasert telorol vok

2013. jún. 21. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez velem is gyakran megesik, bár én nem nagyon fogllakozom ezekkel a "megérzésekkel", mert általában úgyis elfelejtem őket és csak akkor jutnak eszembe, amikor már megtörtént az a valami, amiről álmodtam.
2013. jún. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
én ébren szoktam pl. ha tv-ben beszélget 2 ember -> az egyik kérdez valamit a másiktól én meg egyből rávágom a választ, és elég gyakran... meg könnyen eltalálok számokat, napokat látatlanba... elég furcsa
2013. jún. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
:) azt hittem hogy csak én vagyok ezzel..:D
2013. jún. 21. 17:00
 4/7 anonim ***** válasza:
2-eske, lottózzál!
2013. jún. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Még egy érintett jelen...

Volt már, hogy csak a valós történés közben ugrott be, hogy előtte álmodtam ugyanazt. De kétszer vagy háromszor olyan is, hogy az álom idején fogalmam sem lehetett a jövőbeni bekövetkezésről, ezért elhessegettem, vagy képtelenségnek tartottam; aztán amikor egy vagy több év múlva belekerültem abba a szituációba, hirtelen beugrott... Elég különös, mondanám, félelmetes érzés.

Magyarázatot nem tudok adni sajnos, mert ez nem déjà vu. De kíváncsian várom, hátha valaki igen. :)

2013. jún. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolso ez velem is szokott tortenni.:) koszi a valaszokat
2013. jún. 22. 10:30
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, milyen sűrűn jön ez be?

Úgy értem, hányszor álmodsz meg olyat, ami aztán nem úgy lesz?


Ha valóban kíváncsi vagy rá, hogy mit tudsz, vedd fel Vassy Zoltánnal a kapcsolatot. Ő tudós, és ki tudja deríteni ezt. Csak vigyázz, mert ha nincs különleges képességed, azt is kideríti.

[link]

2013. jún. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!