Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szerintetek, ha egy akkora...

Szerintetek, ha egy akkora átmérőjű meteor tartana a föld felé, ami ha becsapódik kihal az emberiseég a NASA mit tudna tenni ez ellen?

Figyelt kérdés
Néha elgondolkozom azon.hogy milyen szörnyű is lenne,ha egyszer csak megjelenne a híradókban vagy a rádiókban,hogy egy nagy méretű meteor tart a föld felé..... Mindenki megőrülne,fosztogatás,öldöklés,egyszóval anarchia törne ki.... Ti gondoltatok már erre?
2013. jún. 23. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Mit tudna tenni? Semmit. Tudnál a veszélyről? Nem, pont az általad említett okok miatt.


Valószínűleg feliratnék magamnak egy adag altatót. Fosztogatna a tököm, ugyan minek. Viszont ha átalszom a becsapódást már mindjárt nem érdekelne a veszély.

2013. jún. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A NASA egy amcsi szervezet, azért nem egyenlő az emberiség űrkutatási képességeivel. Szerintem vannak már olyan megoldások, amivel csökenteni lehet egy ilyen esemény hatását.
2013. jún. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én kíváncsi lennék, hogy mi történne, de mondjuk nem szívesen tapasztalnám meg.
2013. jún. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Annyira nem lenne durva a helyzet szerintem. Persze a gazdaság leállna, de káosz csak az első napokban lenne, és az is csak a nagyon retardáltak miatt. A normális ember hazamenne a családjához, és együtt várnák a végzetüket. Meg idővel úgy is megdöglenek azok, akik nagyon nagy hülyeségeket csinálnak, és akkor az emberiség békében halhat meg, mert a hülyék már meghaltak.


Egyébként többféle módszer lehetséges:

[link]

2013. jún. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!