Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Online angol nyelv tanulas?...

Online angol nyelv tanulas? Tudnatok olyan oldalakat linkelni ahol meg lehetne tanulni angolul?

Figyelt kérdés

Meg ezen a nyaron meg szeretnek tanulni angolul,konyha nyelven mar megy nekem de a fontosabb dolgokat meg nem nagyon tudom, gondolom,hogy 2-3 honap alatt meg tanulok angolul beszelni,mert nekem konnyen megy az angol es vannak olyan ismeroseim is akik csak angolul beszelnek szoval igy is gyakorolhatom a nyelvet.Magantaron mar en is gondolkodtam kerdeztem az angol tanaromat is,hogy nem e tudna ajanlani egy magantanart de hat nem tudott....:/

Szoval mar csak ez az egy lehetosegem maradt..:/

Ja es meg 1, ha valaki tud egy jo ukran-magyar szotart akk legyszives azt kuldje el nekem,mert most az ukran nyelvvel is kuzkodok..:(

Koszonom a valaszokat!



2013. jún. 30. 14:36
 1/2 anonim válasza:

Olyan beszédgyakorlatokat hoztam neked, amivel otthon is kényelmesen tudsz haladni, és meglesz a kívánt eredménye. Egyik tanulóm ezt írta: "Noémi, ezek a 'válaszolgatós' feladatok szuper jók! Én verbális kommunikációban vagyok elmaradva, és ezek a típusú feladatok sokat segíthetnek, hogy ne csak jól írjak, hanem szóban is el tudjam mondani a gondolataimat, könnyedén, és a nyelvtant is egyre spontánabb módon használva."


Ha neked is erre van szükséged, jelentkezz: [link]


Innen én naponta kapom az online anyagokat, és elégedett vagyok vele.

2013. jún. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ertem,koszi a valaszt!

Ha lesz valami kerdesem ezzel kapcsolatban akkor irok privit ha nem gond...

2013. jún. 30. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!