Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Miért nem szinesek a marsról,...

Miért nem szinesek a marsról, ill. Holdról készült képek?

Figyelt kérdés

#Mars #hold képek.
2013. júl. 9. 12:17
1 2
 11/20 Tomcsó ***** válasza:
100%
-,- oké, de ez már úgy gondolom ezotéria alá tartozik, szóval ezt ott vitasd meg.
2013. júl. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, most linkeltem több ezer, ha nem tízezer színes képet a marsról.


Sőt, annyira friss, hogy a nyers, feldolgozatlan képeket is láthatod ott...

2013. júl. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Míg nem látjuk nem tudjuk. Állítólag a vörös bolygó sem vörös.
2013. júl. 9. 18:06
 14/20 Gugu Gabor ***** válasza:
100%

Igen a nagy NASA összeesküvés, a Mars igazából lila zöld pöttyökkel....


Egyébként a képtömörítéstől egy profi fotós is sikítófrászt kap, gondolom a kutatóknak is fontosak lehetnek az esetleges elvesztett adatok.


Egyébként a fekete fehér és különböző színes kepeknél érdemes lenne figyelembe venni a létező digitális technikát, illetve azt hogy a különböző esetleg nem a látható tartományba eső képekből milyen plussz információkat lehet kinyerni

2013. júl. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
90%

Kedves kérdező!

Te nem kérdezel, hanem állítasz. A válaszok leperegnek rólad...

2013. júl. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Tomcsó ***** válasza:
100%

Erről szigorúan Hadházi László és Vida Péter- állítólag azok kabaré sorozata jut eszembe. Állítólag...

Ha én azt mondom, hogy a Mars kék, akkor az is állítólag úgy van és én is mondogathatom, de nincs alátámasztva.

De a vörös igen, a ha a képek nem is felelnek meg neked, szerzel egy távcsövet is megnézed- bár állítólag a távcsövekbe tesznek egy láthatatlan szűrőt, amivel a marsot nem vörösnek látod... állítólag

2013. júl. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Kérdező, felnéztél te már az égre????? Vegyél már a kezedbe egy nyavalyás távcsövet, és nézd má meg a Marsot :D


Gratulálok, tied a hét hülyesége díj! Ez így kedden nem rossz :D

2013. júl. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
"Tömörítve majdnem mindegy a küldési energiafogyasztás nagysága." Valóban? Egy eredetileg 3-szor nagyobb méretű fájl mérete tömörítve is nagyjából 3-szor nagyobb lesz.
2013. júl. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"Állítólag átszerkesztik őket, meg ha van rajta valami elgondolkodtató, érdekes, akkor azt kiretusálják róla; de én am nem tom csak hallottam"

Állítólag a húsvéti tojásokat a húsvéti nyuszi tojja, a Mikulás pedig repülő rénszarvasok vontatta szánon közlekedik. Persze nem tudom, csak hallottam.

2013. júl. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

"Vegyél már a kezedbe egy nyavalyás távcsövet, és nézd má meg a Marsot"


Valójában távcső sem kell hozzá, szabad szemmel is elég vörös. Kérdező, a szemednek azért csak hiszel. :)

2013. júl. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!