Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Miért bújnak be a legyek a...

Miért bújnak be a legyek a függöny mögé folyton?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nevetséges a kérdés, de engem ez érdekelne:) Ha egy légy berepült a szobába, az eddig szinte mindig a függöny mögött kötött ki. Vajon miért?
2009. okt. 23. 07:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztos bújócskázik. Vagy ki szeretne menni, ez komoly mert ott világosabb van és a fény felé mennek.
2009. okt. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem melegszenek ott. Az a hely védettebb, nem huzatos. Na meg persze jobb a kilátás is! /a legyek nagyon kiváncsiak, nem tudtad?/
2009. okt. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
65%
Már meg se lepődöm, hogy ezen az oldalon egyesek ilyen hülyeségeket kérdeznek. Azért bújik a függöny mögém, mert meglátta a fejed...
2009. okt. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudjátok, csak az optimista hiszi azt, hogy a légy a szobába a kijáratot keresi. :P
2009. okt. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem a függöny mögé bújik be, hanem azt nem fogja fel, hogy az ablakban üveg van, mivel a szeme annyira nem fejlett, hogy észlelje, és próbálkozik.

Nem feltétlenül kimenni, mert amekkora hozzá képest a szoba, az se biztos, hogy észleli, hogy be van zárva.

2009. okt. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
De azért már csak észreveszi hogy többször látott valamit:D
2009. okt. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért bujik az függöny mögé, hogy ne lássuk, mikor összekakálja az ablaküveget. Szemérmes.
2009. okt. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
10:48, köszönöm szépen a hasznos választ. Ezek szerint hozzád hasonlóan a legyek sem szeretik a szép lányokat.
2009. okt. 23. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!