Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ez mit jelenthet?

Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Elég gyakran álmodom azt,hogy álmomban angolul beszélek és magamhoz képest elég jól.Mondjuk 10 évig tanultam angolt,csak soha sehol nem vettem hasznát,sajnos annyira nem vettem komolyan de azért 1 közepes voltam mindig,az biztos h élőben nem szokott olyan jól menni,álmomban valahogy ösztönszerűen jött mindig

2013. aug. 5. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
pénz áll a házhoz
2013. aug. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt tényleg a tudományos rovaton kérdezed?


Akkor egy kis pontosítás: amikor álmodsz, akkor érzed jónak - vagy ébredés után emlékszel rá, és még akkor is jónak tartod?

2013. aug. 8. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát mivel a tudomány relatív tág fogalom,nem is az állom megfejtésére vagyok kíváncsi,hanem a jelenségre,az angol ''tudásomra'',mert az életben nem megy olyan folyékonyan mint álmomban.Habár hallottam olyan történeteket,ahol emberek álmukban tanultak meg különböző dolgokat.

Természetesen álmomban érzem jónak,habár rögtön ébredés után is elcsodálkozom,de pontosan a szavakra,a mondatokra,szituációra nem nagyon emlékszem,ugyanúgy mint bármely mezei álmom cselekvéseire netán párbeszédjeire

2013. aug. 10. 08:28
 4/5 anonim ***** válasza:

"pontosan a szavakra,a mondatokra,szituációra nem nagyon emlékszem"


Ez a lényeg :P


Mikor elkezdtem zenélni, akkor álmomban levágtunk egy nagyon nagyon jó koncertet általános iskolában, ilyen improvizációszerűnek tűnt a zene számomra, és dob, gitár, ének, minden volt, és nagyszerű volt, de nyilván mikor felébredtem, nem emlékeztem pontosan a témákra. Évekkel később volt csak ehhez hasonlóan jó koncertélményem, ahol tényleg majdnem így élveztem a saját (és persze a zenekar többi tagjának) zenéjét. Meg már a fürdőszobában rövid időre sikerült fejben megkomponálnom jó kis improkat, dobbal gitárral+bőgővel, de arra, hogy ezeket le is szedjem, a hangzást megjegyezzem, stb, nem volt lehetőségem. :P (És ki tudja, ha sikerült is volna, lehet hogy csak elsőre tűnt jónak, de egy igazi próbán sokat változtattunk volna rajta)


Szóval röviden: azt álmodtad hogy tök jól beszélsz angolul, ennyi.

2013. aug. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, én is így gondolom.

Valószínűleg nem beszélsz jól, csak ezt álmodod. Hogy miért, az jó kérdés... valamit még nem rendeztél el magadban az angoltanulás terén.

2013. aug. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!