Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogy találja ki mindig a...

Hogy találja ki mindig a varázsgömb akármi hogy mre gondoltam? Mi a szaábálya? (Linklent)

Figyelt kérdés
[link]

2013. aug. 7. 04:36
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Azoknak a számoknak, amik egyáltalán kijöhetnek, mind egyforma jelük van. Most ne akarom felsorolni ezeket a számokat, mert nem akarok belemenni az alkalmazásba.
2013. aug. 7. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Na a szokásos baromságot hordja össze a második:)
2013. aug. 7. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

#4-nek

Nem marhaság, hanem matemetika, persze ha buktál belőle, akkor hiába magyarázom.

A szám: 10x+y

A számjegyek összege: x+y

A kettő különbsége: 10x+y-(x+y)=10x+y-y-x=9x

Az összes végeredményként kijöhető számnál (vagyis amik oszthatók 9-el) mindig ugyanazt az ábrát látod egyszerre, de minden egyes alkalommal, mikor frissül az oldal, lecseréli egy másik ábrára, hogy ne tűnjön fel.

Nézd meg, hogy csak 9-cel osztható szám jöhet ki, és figyeld meg, hogy minden 9-cel osztható számnál az az ábra van, aminek ki kell jönnie.

2013. aug. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű matematika az egész. Igaz: ez a legtöbb embernek már varázslat.
2013. aug. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A 07:42-eshez csak annyit írnék kiegészítésnek, hogy minden egyes játékindításnál újra tölt és más lesz a jel - tehát amikor valamilyen számra gondol a kérdezö, akkor kell megnéznie az ÖSSZES 9-cel osztható szám jelét, mert ha "újra gondol", akkor természetesen a jelek máshogy lesznek elosztva, de akkor is igaz, hogy a 9 többszöröseinek ugyanaz a jele.
2013. aug. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Willy2002 válasza:
Nekem nem találja ki. :)
2013. aug. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Nekem nem találja ki. :)"

Akkor vagy nem olyan számot gondolsz, amit mondanak (pl nem kétjegyü), vagy nem tudsz számolni.

2013. aug. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ember!


Már legalább 9 alkalommal volt itt ez a kérdés! Tuti, hogy neked is kiírt jó párat, mikor feltetted!

Olvasni szoktál-e néha?

2013. aug. 8. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ha legalább egy órát gondolkodtam mire rájöttem kb hogy működik az nagyon gáz? :D

(azért offolok mert fentebb leírták a választ matematikailag)

2013. aug. 19. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"ha legalább egy órát gondolkodtam mire rájöttem kb hogy működik az nagyon gáz?"


Szerintem NEM, mert te legalább GODNOLKODTÁL, és tényleg felfogtad, hogy mit írtak, akik elmagyarázták. Ez már egy nagy lépés a jó irányba, hogy figyelj, nem hidd el a látszólagos csodákat, hanem keresd meg, hogy mi a valóság mögötte.

2013. aug. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!