Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Gárdonyi Géza: A láthatatlan...

Gárdonyi Géza: A láthatatlan ember. (? )

Figyelt kérdés
Tudna valaki linkelni olyan oldalt ahol fejezetenként megvannak a tartalmak?
2013. aug. 9. 08:42
 1/9 anonim ***** válasza:
A könyvben fejezetenként van a tartalom.
2013. aug. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Shai-Hulud ***** válasza:
67%

Olvasd csak el, nagyon érdekes és izgalmas regény.

(Csak tudnám, miért utálnak olvasni ilyen sokan?)

2013. aug. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azért azt érezzük, hogy nem mindenkinek az élvezetek csúcsa egy 150 éve született író regényeit olvasni?
2013. aug. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Pedig az alapműveltséghez hozzátartozik ez a regény is.
2013. aug. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Shai-Hulud ***** válasza:

"Azért azt érezzük, hogy nem mindenkinek az élvezetek csúcsa egy 150 éve született író regényeit olvasni?"

Hát ez elég baj. Aztán meg csodálkozunk, hogy miért is néznek műveletlennek, ugye?

2013. aug. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy csodálkoznék rajta, ha valaki művetlennek tart, de ez nekem kicsit ilyen erősebb kutya *szik gondolkodás módnak tűnik, mi tudjuk mi az alapműveltség, azt olvasod, ha nem olvasod hülye vagy. Nekem személy szerint egyébként nem volt bajom mondjuk például az Egri csillagokkal, csak éppen kedvet sem kaptam arra, hogy több Gárdonyi Gézát olvassak.
2013. aug. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A széles műveltség azt jelenti, hogy sok szerzőtől és sok könyvet olvasol.

Fel sem merül benned, hogy valamelyik szerzőnek az egyik könyvét egyáltalán nem kezded el.

Az más kérdés, hogy ha elkezdted, és 30 oldal után nem tetszik, akkor folytatod-e.

2013. aug. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én elolvastam. Csak versenyre megyek és érdekelne a tarolom hogy még a verseny előtt áttudnám 1-szer gyorsan olvasni.
2013. aug. 13. 08:08
 9/9 A kérdező kommentje:
Az Egri Csillagokat olvastam. Csak azzal nem megyek versenyre és annak nem kell a tartalma.
2013. aug. 13. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!