Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ti elhiszitek a Roswell-i UFO...

Ti elhiszitek a Roswell-i UFO baleset Story-ját?

Figyelt kérdés
Én igen. Ti?
2013. aug. 23. 15:14
 1/10 anonim válasza:
leírod a story-t?
2013. aug. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Elfogyott egy idegen űrhajó benzinje, és lezuhant, és meghalt. Ennyi. Hiszed vagy nem?
2013. aug. 23. 15:28
 3/10 anonim válasza:
83%
aha a benzin? :D 95 össel megy? :D láttam múltkor itt a MOL-nál tankoltak :D
2013. aug. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Vagy amit ők használnak......lehet hogy fingássla működik ki tudja....
2013. aug. 23. 15:44
 5/10 anonim ***** válasza:
Sőt, eddig még senki nem tudja, hogy kettő életben maradt mégis. Most beszéltem velük. Szándékosan estek le.
2013. aug. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
De, mi is ismerjük E.T-t és ALF-ot :P
2013. aug. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Wadmalac ***** válasza:
100%

Nos, a sztori zippelt leírása eléggé sarkított.

Igazolhatatlan hitelességű korabeli szemtanúk (gyakorlatilag az egyetlen igazolás, hogy tényleg nagyon sok közvetett tanú van) elmesélésére alapozott feltételezések szerint Roswellnél két idegen űrhajó hajtott végre valami felderítő műveletet a vihar leple alatt. Ezek vagy a vihar, vagy a helybéli katonai bázis erős radarjainak zavarása miatt, vagy mindkettő miatt elég rendesen összeütköztek, az egyik kényszerleszállást hajtott végre Magdalena mellett, a másik meg földbe csapódott olyan 200 km-nyire, Roswell mellett.

Állítólag a hadsereg begyűjtötte a roncsokat, az idegen hullákat meg egy élő idegent is.

A dolog pikantériája, hogy a hadsereg hivatalos sajtónyilatkozatot adott ki, hogy találtak egy idegen űrhajót. Aztán másnap pánikszerűen visszavonták meteorológiai ballonra hivatkozva és minden energiával próbáltak eltüntetni minden nyomot a dologról, akár írott, akár tanú.


Hogy valóban ez történt-e?

Nem tudom.

Lehet, hogy ez csak a többszintű dezinformáció részeként egy fedősztori valami még jelentősebb dologra, a CIA találta ki, és a dugába dőlt titkossága, a félhiteles kiszivárogtatások épp azt szolgálják, hogy hitelesnek látsszon.

De akkor Q kíváncsi vagyok, minek az elfedéséhez kellett egy ilyen horderejű fedősztori.

2013. aug. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Na végre egy normális válasz!
2013. aug. 24. 11:40
 9/10 A kérdező kommentje:
Jah, meg láttam a google utcaképen hogy UFO múzeum is van ott.
2013. aug. 24. 11:42
 10/10 Wadmalac ***** válasza:
#9: Persze, hogy van. A turizmus jó biznisz. :)
2013. aug. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!