Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Miért van ebben a kategóriában...

Miért van ebben a kategóriában annyi házi feladatos kérdés, amikor van erre direkt kategória?

Figyelt kérdés

Értem én, hogy hosszú volt a nyár egyeseknek, s ezért nem tudják már megoldani a házijukat, de ha ilyen sok időt töltenek GyK-n tudhatnák, hogy van ilyen kategória.

(Bocsi az idétlen és haszontalan kérdésért, csak kíváncsi vagyok :D )



2013. szept. 3. 23:58
 1/6 Makoscsiga ***** válasza:
Figyu, akinek magas egy egyszerű feladat megoldásához használnia a google-t, miért pont a GyK keresőjét használná? :)
2013. szept. 4. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Wadmalac ***** válasza:
100%
Aki itt keres megoldást a házijára, már harmadfokú pánikban van a holnapi egyes miatt, nem keresgél az semmit, csak sikoltozik segítségért. Ott, ahol épp van. :)
2013. szept. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jaja, éjfél körül felébrednek... ezek a mai gyerekek! Nincsenek valyon szüleik?
2013. szept. 4. 09:14
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, és akkor általában jövünk mi, felnőttek, nemhogy segítenénk, átérezve a helyzetét, hanem még le is osztjuk szegényt a helyesírása miatt. :)


Ami szerintem a legkevésbé sem érdekli azt a nebulót, aki éppen a házi feladatát akarná velünk megcsináltatni.


Szerintem sokan azért is teszik ide fel a kérdéseiket, mert ez a kategória az, ahol előbb kaphat rá értelmes választ.

2013. szept. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Bocsi, utolsó hozzászólásomban vajon-t akartam írni.

Minden esetre meg kell értetni a gyerekkel is, hogy meg kell tanulni helyesen írni, mert attól lesz szép és igényes a munkája. És szerintem nem akkora szégyen, ha figyelünk erre. Én pár gyakori hibámat magyar irodalom és helyesírás versenyre készülve, gimnáziumban tanultam meg, s azóta ritkán hibázom. Pedig anyám nem is volt magyar.

2013. szept. 4. 10:29
 6/6 anonim ***** válasza:
52%

Jó kérdés, csak pont az illetékesektől nem fogsz választ kapni rá.

Tegnap már érezhetően több kérdés volt a kategóriában, mint nyáron; és szerintem szépen, folyamatosan pár nap alatt el fogja érni a darabszám a tanévben "megszokott" szintet (3 oldal/nap).

Én kb. tavaly október óta figyelem, és csak azt nem értem, hogy miért nem csökken a házis kérdések száma, holott elég sokat átraknak a megfelelő helyre. Vagy még ez sem tűnik fel a kérdezőknek, vagy nem érdekli őket, vagy mindig újak jönnek...

A másik fele meg a nyelvi kérdések, azoknak is van külön kategória, mégis sokat ide írnak ki.

Mindezek nélkül naponta 1, max. 1,5 oldalnyi új kérdés lenne.

2013. szept. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!