Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ha Filológia osztályból...

Ha Filológia osztályból érettségizek lehetek gyógypedagógus?

Figyelt kérdés

2013. szept. 12. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést! Mi az a filológia osztály?
2013. szept. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Filológia osztály alatt értik az olyan osztályt, amelyben több hangsúly van fektetve a filológiai tárgyakra, azaz a nyelv és irodalom tárgykörben levő tantárgyakra.

Kérdező: szerintem semmi akadálya annak, hogy gyógypedagógus légy. Ez tudtom szerint nagyrészt pszichológiából és pedagógiából áll, amit ugyanúgy megtanulhatsz egyetemen ha humán osztályba jártál, mintha reálban lettél volna.

2013. szept. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Simán. Ezek nem zárják ki egymást.
2013. szept. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Milyen szinten kell jo lenni bioszbol?
2013. szept. 14. 14:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Jónak kell lenni nagyon! Nézz utána!
2013. szept. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A bioszt érteni kell először, látni a kapcsolatokat. Annyi kell szerintem, amennyi a pszichológia megértéséhez szükséges.
2013. szept. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nemcsak annyi kell. Gyógypedagógián nagyon komoly funkcionális anatómia van. Ahhoz nagyon kell tudni a biológiát.
2013. szept. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!