Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Milyen iskolákat kell elvégezn...

Milyen iskolákat kell elvégezni, ha tévés műsorvezető szeretnék lenni?

Figyelt kérdés
Most 7-es vagyok, és nemsokára választanom kell,hogy hova megyek továbbtanulni. Valahol a médiában szeretnék majd elhelyezkedni, és ediig ez tetszik a legjobban.

2013. okt. 16. 19:53
 1/4 piriiiiii ***** válasza:

Olyan iskolát, ahol tanítanak médiára, vagy színészetre, van beszédfejlesztői, kommunikációs óra. Aztán valami médiás, közéleti, társadalmi, színi foglalkozású egyetem, főiskola...

Mert van olyan iskola, ahol külön média szak van. Habár ott szerintem inkább mennek a filmművészetre, mint a műsorvezetősdire. Amúgy meg a legtöbb tévébeli műsorvezető egyszerű ember, nem szakmabeli, csak van benne kurázsi, de amúgy se nem művelt, se nem iskolázott...

2013. okt. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A mostani köztévé műsorvezetőit elnézve nem kell semmilyen iskola hozzá, csak jó s'gget kell nyalni.
2013. okt. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

És bocsánat, hogy nem a kérdésre válaszoltam!

Komolyra fordítva a szót: mindenképp valami média szak.

2013. okt. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. okt. 16. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!