Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Tudnátok Oroszországról írni...

Tudnátok Oroszországról írni nekem pár jellemzőt? (Lent! )

Figyelt kérdés

Hali! Holnapra kéne föcire egy prezentáció, amit már 2 hete meg kellett volna csinálni, csak technikai okokból nem tudtam elkezdeni! Szóval a Google Drive -ba kéne 6 oldalnyi anyag, amivel "be tudom mutatni" Oroszországot! Úgy 4 oldalnyi infó kéne, 2 meg egy híres látványosságról, ami ott található! Nem tudom, hogy mennyire értek erre rá, de aki segít, annak természetesen megy egy nagy zöld pacsi! Az sem baj, ha(a wikin kívül) linkeltek nekem egy oldalt, ahol le vannak írva ezek! Ha ide írjátok, akkor csak nyugodtan úgy ahogy van, hozzászólásba! ;)


Előre is köszi!



#iskola #prezentáció #Oroszország #kiselőadás #látványosság #oroszország jellemzők #orosz látványosság
2013. nov. 28. 16:04
 1/1 anonim válasza:
B4aszott nagy, sok a vodka meg a ronda ember és hideg van. potya 5-ös
2013. nov. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!