Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha mindenből...

Szerintetek ha mindenből ötös, és négyes vagyok, csak 1 tantárgyból nem, akkor velem vagy a tanárral van baj?

Figyelt kérdés
Mindenből ötös, négyes vagyok és csak a föci nem megy. De a tanár is szigorú, senki se szereti. Ráadásul minden nap elmondja, milyen hülyék vagyunk!!

2013. dec. 3. 16:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
az a szemét tanárnéni!!! :((( (egyébként nem tudom, lehet hogy veled, lehet hogy a tanárral van baj. lehet hogy a többi tanár veszi túl lazán a dolgot.)
2013. dec. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
:) ÁÁ... azért a többi tanárt se kell félteni.
2013. dec. 3. 17:19
 3/11 anonim ***** válasza:
39%
Magával a földrajz tantárggyal van baj sztem. Nagyon idegesítő egy tárgy, és nem is nagyon tudják jól tanítani.
2013. dec. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Előző vok még, Plusz magoltatnak egy csomó mindent, sztem nem valami hasznos ez. :S Meg követelik az anyagot, sok is, uncsi is, idegesítő is, én eddig 1 jó földrajztanárral találkoztam, pedig volt 5
2013. dec. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
28%
Bár nekem sem a kedvenc tárgyaim egyike, de én hamarabb törölném el az éneket, rajzot, irodalmat, filozófiát, a nyelvtant a 4 általános után, és a pszichológiát a felsőoktatásból.
2013. dec. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
ráadásul, én angolul tanulom, de a angolból ötös vok
2013. dec. 3. 19:42
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A tanár úr elvárja, hogy ismerj minden egyes kiemelkedést, és minden egyes fűszálat a Kárpát-medencében? Nekem ilyen földrajztanárom volt a középiskolában. Lehet, hogy őt kaptátok meg.
2013. dec. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
"Mert már 30 éve ezt tanítom mégse tudjátok!!!":)Nekem is volt pár ilyen tanárom.Ő csőlátással csak egy dolgot tud fejből,de egy kocsi kereket nem tud kicserélni...stb!
2013. dec. 4. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Wadmalac ***** válasza:
100%

A földrajzot én sem szerettem, egyetlen okból, a tanár nem tudta élményesen előadni a tárgyat, unalmas volt, száraz, akkor meg, ha az ember alapvetően nincs megveszve az adott területért, akkor nehezen lesz belőle jó.

Pedig nem kellene egy föciórának unalmasnak lennie. Legalábbis mai technika mellett.

Projektor+pc+google earth, dokumentumfilmek a kontinensmozgásokról, hegyképződésről, vulkánokról, országokról, városokról... És máris minimum látványos és szórakoztató.

2013. dec. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 hosszúhajú ***** válasza:
100%
Én is tanár vagyok, szerintem azt is nézd, milyenek a többiek. Ha mindenki alattad van és csupa kettes hármas az egész banda, akkor eleve a kedves kolléga mércéje van túl magasan.
2013. dec. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!