Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » ötletek? Fogalmazást kell...

ötletek? Fogalmazást kell irnom azzal a cimmel, hogy: Már középiskolás vagyok, akinek van valami ötlete és tud nekem pontokat irni vázlatkén azt nagyon megköszönném!

Figyelt kérdés

2013. dec. 7. 19:12
 1/5 anonim válasza:
Én összehasonlítanám a középsulit a gimivel. Bevezetésként elmondanám, hogy mennyivel másabb és hogy jobban szeretem-e, a tárgyalásban, hogy miben különbözik, mi hiányzik, mi jobb, és a befejezés meg valami csattanó lenne..:D Mondjuk, hogy az lenne a legjobb, ha semmilyen iskolába nem kéne járni, vagy hogy már úgysem tudok változtatni, kihozom ebből a suliból a legjobbat.. valami ilyesmi.:D Segítettem?:)
2013. dec. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Elnézést, nem a középsulit hasonlítanám a gimivel, mert az hülyeség.:DDDD Szóval a középsulit az általánossal, na.:D
2013. dec. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen,segitettél,köszönöm :) egyébként gimis vagyok.. és 2 oldal kéne :/
2013. dec. 7. 21:12
 4/5 anonim válasza:
Akkor ki kell térned MINDENRE.:D Írj mindent, ami eszedbe jut, a kajától kezdve az osztálytársakon át addig, hogy milyen messze volt tőletek az általános, kell-e buszoznod, ilyenek. Nekünk a maximum, amit eddig adtak, az 1 oldal volt, ezért meglepő a két oldal számomra.:D
2013. dec. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

hát igen elég sok..

köszi,hogy válaszoltál :)

2013. dec. 11. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!