Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mekkora kárt tud tenni a...

Kiro113 kérdése:

Mekkora kárt tud tenni a kezemben egy ilyen petárda? (kép)

Figyelt kérdés
[link]
2013. dec. 18. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
1-2 ujjadat leszakítja. Nem viccből tiltották be.
2013. dec. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

sz.tem, a szemedet is kilövi, ha kézben robban.... -.-"

Am...Égési sérülés elkerülhetetlen, nagy közelségben...

2013. dec. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Megfelel ez egy /fél x fél/ gránátnyi lökettel!
2013. dec. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Wadmalac ***** válasza:

Nyitott tenyéren eldurrantva mázlival semmi, csak könyékig elzsibbadt kar, sokkal valószínűbb, hogy tenyereden hólyagos égési sérülések, a szétröpülő daraboktól szem- és arcsérülés meg maradandó halláskárosodás.

Öklödbe szorítva durrantva nagy eséllyel 5 méteres körzetből szedheted össze az ujjaidat, visszavarrhatatlan állapotban.

2013. dec. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az ennyire pocsék helyesírást miért nem büntetik? Vagy legalább gyakkérdésekről rúgnák ki aki 25% alá megy. Valami szankció kell már...
2013. dec. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az általad javasolt szánalmas videóban meg akkora vágás van, amekkorát movie maker sem csinál... a végén a gyerek kezében fogott darab meg jóval hosszabb, mint amekkora maradt volna, ha azt nézzük, hogy a petárda héromnegyede kilátszott a kezéből. Ne legyél már naív. Tanulj meg írni. Ne legyél idióta. És mindenek előtt NŐJ FEL.
2013. dec. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Meg kérdezhetem hogy milyen videoról van szó?
2013. dec. 20. 13:20
 8/9 vyrob válasza:
én csak pyrotémákban váloszolok .amugy diszgráfiám és diszkalkuliám van de gratulálok hogy gunyt üztél belőle kedves barátom szép volt büszke lehetsz magadra .tudom szerintetek egy primitiv ember vagyok egy ember kinek éretségije és középszintü angól nyelvizsgája van és pyrotechnikusnak tanul :) és pont te beszélsz aki igy irja le hogy gyakkérdésekről ezt igy kéne irnod pajtás a gyakori kérdésekről miért nem rugják ki: és még te beszélsz :) és azért pontoznak le mert sok olyan ember van aki rühelli a tüzijátékot és a petárdát .és én ilyen kérdésekre válaszolok. csak én a helyedben nem osztanám az észt hogy jaj hülyegyerek nem tud irni mert tudod valakinek ez születési rendellenesség és megbánthatod az illetőt. ismerj meg és utána olts :)
2013. dec. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Úr isten miket beszéltek?!Ez megegyezik egy pirát petárda nagyságával.Ha a végét fogod meg miközben durran semmi bajod nem lesz.
2015. júl. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!