Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Egri csillagok olvasónapló 1,...

Egri csillagok olvasónapló 1, Gyűjtsd ki a regényben szereplő fontosabb helyszíneket? 2, Sorold fel Bornemissza Gergely életútjának fontosabb állomásait?

Figyelt kérdés

2013. dec. 26. 10:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Tudod mit jelent az olvasónapló? Akkor hajrá!
2013. dec. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
segíteni kéne nem pedig kioktatni!!
2013. dec. 26. 15:24
 3/12 anonim ***** válasza:

Itt van, ez alapján biztosan nem lehet probléma a feladatok megoldása:

[link]

2013. dec. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. dec. 26. 15:36
 5/12 A kérdező kommentje:
Csak at a baj hogy a könyv az megvan de, nekem válaszok kellenének!!!!
2013. dec. 26. 15:43
 6/12 A kérdező kommentje:
Akkor kérem segítene valaki rendes válaszokkal sajnos én még soha nem írtam olvasónaplót és jól jönne a segítség!!
2013. dec. 26. 16:02
 7/12 anonim ***** válasza:
Azért nem segítünk neked, mert nem a mi dolgunk a házi feladatodat megoldani, egyrészt. Másrészt meg, nem véletlenül adják fel kötelező olvasmánynak, hanem azért, mert valóban nagy jelentőségű mű, és több leszel azáltal, hogy elolvasod. Tudom, hogy ezt 11 éves fejjel baromi nehéz megérteni. Nem is kell megértened, csak olvasd el. Nem fogod megbánni, még akkor sem, ha erre csak később jössz rá.
2013. dec. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kössz a jó tanácsot
2013. dec. 26. 16:19
 9/12 A kérdező kommentje:
AZ a baj igazad van de a tanár késöbb adta ide a papírt amikor már a 3. fejezetnél jártam akkor most őszintén hogy emlékezzek vissza rá és én nem azt kértem hogy oldjátok meg helyettem az egészet csak egy kis segítséget kértem!!
2013. dec. 26. 16:27
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem értem a problémádat. Az a gond, hogy a 3. fejezetnél jártál, amikor megkaptad a feladatot, és most nem tudsz visszaemlékezni, hogy mit olvastál? Akkor hogy figyelsz oda arra, hogy mit olvasol éppen??


Egyébként ez egy olyan feladat, amit akkor érdemes megoldani, miután elolvastad az egész könyvet.

2013. dec. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!