Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ki tudná nekem ezt számolni...

Ki tudná nekem ezt számolni valaki? Mi szükséges hozzá?

Figyelt kérdés
Van egy hatalmas tanyánk lakással,de egyedül áram nincs.Aggregátor az van,de mennyi üzemanyag kell,hogy 2 akksit feltöltsek vele,hogy legyen világítás,tv.hűtő stb.A hűtő az állandóan megy ugyebár.Egyszóval,hogy lehet ezt kivitelezni!Üzemanyag költség,nem érdes.Vagy mennyi akkumulátor kellene,hogy állandó áram legyen?

2014. jan. 3. 12:13
 1/4 A kérdező kommentje:
A tévé az nem is kell,elég a laptop,de azt is tölteni kell.
2014. jan. 3. 12:40
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt nem mondja meg neked senki látatlanban.

Nem tudjuk a teljesítmény-igényedet, -fogyasztási szokásaidat. Az aggregátorodat, akksijaidat sem ismerjük.

Egy szakember segítségét kérd ki! Egy komoly villanyszerelő is segíthet, helyszíni vizsgálattal.

2014. jan. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Totálisan igazad van,mert így tényleg nem lehet.De annyit,hogy egy feltöltött akksi áramátalakítóval,2-3 napig bírta a tévét.60nm az egész kecó.Fűtés:sparhelt,Víz:fúrt kút.Meleg vizet meg fatüzelésű bojlerrel oldanám meg.Így most egy 100 évvel ezelőtti "modern" ház.Legközelebbi villanypózna,meg 5-6 km.Annyit nem érdemes beruházni,valami megoldás kell!
2014. jan. 3. 16:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Tanyákra napelemes kiserőmű rendszert szokás javasolni, szigetüzemben. Ma már egyáltalán nem elérhetetlen megoldás.
2014. okt. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!