Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ki lehetne alakítani egy...

Ki lehetne alakítani egy hálózatot?

Figyelt kérdés
Még megfogalmazni is nehéz...Szóval olyan hálózat kellene a neten,ahol folyamatosan jönnek az infók egy időben...Tehát például kelet felé haladva a világhálón,Ukrán,Orosz,Kanada stb...amíg vissza nem ér hozzám az én saját levelem.Tudom nem sok értelme van így,de az adatokból egy fura dolgot leszűrtem már.Pl,írtam magamnak egy e-mailt egy @com-os-ról egy @.hu-ra,többször is eljátszottam és egy lehetetlen dolog jött ki.Azonosoknál ez nem működik.A @.hu-ról-@.hu-ra egyezés van.

2014. jan. 30. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:

>és egy lehetetlen dolog jött ki


Mi volt az a lehetetlen dolog, ami kijött? El nem tudom képzelni.

Amúgy lehet, hogy csak én vagyok fogalmatlan, de nem egészen értem, hogy mit szeretnél.

2014. jan. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hé,én kérdeztem.:)Ezért írtam,hogy megfogalmazni is nehéz.Mit szeretnék?Több e-mail címet,de más országokból,ami automatikusan,mint egy spam,vissza érne hozzám.
2014. jan. 30. 11:11
 3/3 anonim ***** válasza:

"Pl,írtam magamnak egy e-mailt egy @com-os-ról egy @.hu-ra,többször is eljátszottam és egy lehetetlen dolog jött ki."


Erre én is kíváncsi lennék kíváncsi, hogy mi jött ki, ami számodra lehetetlennek tűnt :)


Azért kérdezünk vissza, mert az általad leírtakból nem igazán lehet kihámozni, hogy mit is szeretnél tudni, mi a célod, mit szeretnél elérni. Meg mi az, hogy "A @.hu-ról-@.hu-ra egyezés van."? Olyan nincs, hogy @.hu meg @.com. Olyan van, hogy @valami.hu és @valami.com (gondolom erre gondolhattál).


Szóval még egyszer: Mi lenne a célod? Mit szeretnél elérni, kipróbálni? És mi az, ami kijött és lehetetlennek tűnt? (Próbáld meg konyhanyelven leírni, vagy egy példán keresztül bemutatni, hátha úgy érthetőbben sikerül átadnod a gondolataidat.)

2014. jan. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!