Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mi van a medálomra írva?...

Mi van a medálomra írva? Képet linekek.

Figyelt kérdés

A múlkor kaptam egy nyakláncot, és a medálon van egy felirat, de nem tudom mit jelent. Ha valaki tudja akkor légyszi segítsen, mert nagyon kíváncsi vagyok rá! Itt a kép linkje:

[link]

És:

[link]

Ez a tükörképe, lécci segítsetek!



2014. febr. 1. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg nem beledugni a tárgyat az objektívbe (legyen nagyobb távolság a telefonod és a medálod között fényképezés közben), akkor még talán éles kép is születhet a fotózás után. Úgy könnyebb lenne beazonosítani a rajta lévő jeleket.
2014. febr. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

"Egy Medál mind fölött, Egy Medál kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen"


Ez van ráírva. És ha valaki sejpít a környezetedben azzal vigyázz, meg akarja szerezni!

2014. febr. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ezt nem telóval csinaltam, de itt egy kép:

[link]

Megtaláltam a "cetlit" amin a vonalód van, és kínában gyártották,és a márkája valami access ries. Kép:

[link]

2014. febr. 1. 12:36
 4/6 A kérdező kommentje:

r3d4me Haha xD

De most komolyan

2014. febr. 1. 12:37
 5/6 anonim válasza:
Szerintem ez max valami "fantáziaírás", nem kínai vagy más kelet-ázsiai.
2014. febr. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha kínai akkor nagyon rondán ír, ha van türelmed próbáld meg berajzolni a megadott oldalra [link] az átalakítja kínai karakterekké, onnan már egyszerű... copy paste google fordítóba.
2014. febr. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!