Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » 2 hónap alatt fel lehet...

2 hónap alatt fel lehet készülni egy középfokú német nyelvvizsgára? Melyik nyelvvizsga a könnyebb?

Figyelt kérdés

2014. febr. 2. 11:23
 1/3 anonim ***** válasza:

attól függ, jelenleg milyen tudással rendelkezel.

Én az ECL-t ajánlanám, de ízlések és pofonok..

2014. febr. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

attól is függ, hogy most milyen szinten vagy, megvan már a kellő tudás, csak még gyakorolni kell, hogy jobban rögzüljön ill. a szókincs bővítést, vagy vannak teljesen hiányos dolgok is a nyelvtannál.

az, hogy melyik nyelvvizsga a legkönnyebb, azt nem tudom, attól is függ, hogy neked milyen feladattípusok jönnek be és hogy mi megy neked a legjobban. Van aki mondjuk imád fordítani oda-vissza, van aki pedig ha teheti, inkább elkerüli.

Neked is azt tudom ajánlani, hogy nézegess meg különböző feladattípusokat és rá fogsz jönni hogy mi áll közelebb hozzád.

2014. febr. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
2 hónap? Lehet, ha már egy jóideje tanulsz németet, megvan a kellő tudásod, és már csak egy kicsike gyakorlás hiányzik. Mielőtt elkezdenél gyakorolni egy adott nyelvvizsgára inkább gondold át az egészet, miért is kell, lesz-e rá szükséged a jövőben, vagy csak diplomához kell, használni nem akarod. A legkönnyebb nyelvvizsga a TELC és a Pannon de ezek annyit is érnek. Hamár nyelvvizsgázni mész, akkor egy normálisra menjél szerintem. Én a BME-t és az ECL-t tudom ajánlani.
2014. febr. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!