Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Így lehet nőni ilyen módszerre...

Így lehet nőni ilyen módszerrel? Mi ez hol lehet csináltatni?

Figyelt kérdés
[link]

2014. febr. 3. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:

elvileg lehetseges, pl. ha valakinek az egyik laba rovidebb, mint a masik, igy gyogyitjak. ellenben senkin nem fogjak ezt a mutetet azert elvegezni, mert noni szeretne - pl. azert sem, mert a tobbi csonttal mi lesz? maradnak a kisebb meretuek, jo aranytalan testet eredmenyezve?


arrol mar nem is beszelve, hogy irgalmatlan fajdalom, amit ezert el kell viselni, nyulnak az izmok, a csontot folyamatosan tavolitjak el egymastol csavarokkal, hogy a hianyzo szakaszt a visszanovo csont ujra kitoltse.


ne aggodj, igy 12 eves korodban meg nem maradt abba a novekedesed...

2014. febr. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát 20 éves vagyok. Viszont a fájdalom nem érdekel ha nőhetek. Meg adnak fájdalomcsillapítót és úgy kilehet bírni. [link]

Ez annyira nem feltűnő és nekem is elég lenne ennyi.

2014. febr. 3. 14:38
 3/6 A kérdező kommentje:
[link] bocsánat ez az eredeti kép
2014. febr. 3. 15:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, ráadásul pár cm-nek amúgy sincs semmi értelme.
2014. febr. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nekem van, mivel annyira nem vagyok alacsony viszont elég magas sem ez a pár centiméter hiányzik
2014. febr. 3. 15:41
 6/6 anonim ***** válasza:
90%

Oszt mégis mihez?

Nem éred el a tányért a legfelső polcon?

2014. febr. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!