Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Erről hogy fogalmazzak németül?

Erről hogy fogalmazzak németül?

Figyelt kérdés
Azt a házit kaptuk kb középfokúra készülő német csoportunkban következő órára, hogy 8-10 mondatban beszéljünk a sport szerepéről a magyar közoktatásban. Na most erre se nyelvtanilag de főképp szókincsileg nem vagyok elég felkészült, és holnapra kéne éés könyörgöm valaki segítsen, egy-két gondolatot írjon nekem. Pár támpont is elég, nagyon megköszönném!

2014. febr. 6. 20:25
 1/2 anonim válasza:

Tudok is segíteni meg nem is. A helyzet az, hogy Nemetorszagban születtem. Tökeletesen beszélek németul a gond csak az, hogy a Bambergi frank nyelvjárást. Mást nem. De ha megfelel......:


Èg glåb Sport ess sei gåt fer lorna in Education voi Ungarn. Gaff då g'lornen wied zo via schmengl dås sai gåt und fron dè Idee Mann konn mochi ei fenomenal fach ousa. Me waus dåu Sport mochi via lèssit un natürlei via g'såndhoid. Also ungarischå Education ess huis wern sei gåt Idee hov a foi.

2014. febr. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

via lèssit

-----------------

Nem értem, hogy ki "fia lesz itt?"...:)

2014. febr. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!