Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Annak, hogy az Univerzum...

Annak, hogy az Univerzum létrejöjjön, és azzá fejlődjön ami, az esélye annyi mint 1 az 1. (néhánymillió nulla az eggy után). -ból?

Figyelt kérdés

2014. febr. 27. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet. Vagy nem.
2014. febr. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Annak, hogy az Univerzum létrejöjjön": lehet hogy 1.

"...és azzá fejlődjön ami" , pontosan azzá: néhány millió (inkább billió? trillió?) nulla az eggy után

2014. febr. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. febr. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez határozd meg, hogy milyen feltételeknek kellett közrejátszani az univerzum létrejöttéhez.


Erről ugyanis egyelőre semmit sem tudunk, így akárhol láttál bármilyen statisztika számítást, az nemes egyszerűséggel hazugság és kitaláció :)

2014. febr. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 NoodIy ***** válasza:
Ma reggel mennyi volt az esélye, hogy a napod pontosan úgy zajlik le, ahogy ma történt? Rettentően kicsi. És mégis megtörtént. Jelent ez valamit?
2014. febr. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 fGhw39-84th ***** válasza:
Mivel csak egy kísérlet eredményét ismerjük, és nem ismertek a folyamat részletei, erre a kérdésre nem lehet tudományos választ adni. Bárki mást mond, az vagy buta, vagy hazudik. A kérdés olyan, mintha azt mondom neked, hogy most egy 6-ost dobtam. Mekkora volt ennek az esélye? De közben nem mondom meg, hogy hány oldalú volt a "kocka"... lehet, hogy 6, de lehet 12, vagy akármennyi. (mielőtt még belémkötnek az okosok: [link] )
2014. febr. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az Univerzum 100% eséllyel fejlődött ilyenné, hiszen látod a valóságot, ez van.

Hogy milyen esélye lett volna annak, hogy máshogyan fejlődjön, azt nem tudjuk, de talán gondolkodni sem érdemes rajta.

2014. febr. 28. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Wadmalac ***** válasza:

Mondd meg, hány lehetséges variáció van.

Mondd meg, ebből hány vált valóra (én csak egyet látok, de nem tudom, hány van még máshol, máshogy).

Ez alapján készségesen megmondom.

Enélkül én az esélyét szűk tűréssel 0 és 100% közé tenném.

Én spec nem ismerek senkit, aki a fenti peremfeltételekről tudással rendelkezne.

Lehet, hogy van ilyen, de zárt osztályon, kezelés alatt.

2014. febr. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!