Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Honnan szerezhetnék be galandf...

Honnan szerezhetnék be galandférget?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék, nem házikedvencként tartanám, illetve semmi fogyókúrás célom nincs vele, ellenben minél előbb szükségem lenne rá egy biológia kísérlet miatt. Leginkább pete érdekelne. Esetleg valaki tudja, honnan illetve hogyan szerezhetnék be párat?

2014. márc. 19. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó pénzért kakilok neked párat :D
2014. márc. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a briliáns viccet, de komoly kérdés volt és valóban fontos lenne.
2014. márc. 20. 10:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Gerinces állatok ürülékéből lehet szerezni, elsősorban disznó, birka, kutya, macska, marha ürülékéből. Nem árt egy jó nagyító sem hozzá, mert nem könnyű ráakadni.


Legnagyobb eséllyel szerintem külterjes állattenyésztéssel tartott állatok ürülékében lehet ráakadni, keress mezőn legeltetett juhnyájat vagy marhacsordát, és azoknak az ürülékében keresgélj. Esetleg erdőkben őz, borz vagy rókapotyadékban lehetne még viszonylag könnyen ráakadni.

2014. márc. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Joci_27 ***** válasza:
Szabadban tartott kutya vagy macska ürülékében szinte garantáltan találsz, hacsak nem volt az állat kb. 3 havonta féregtelenítve.
2014. márc. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm szépen. A baj az, hogy a belvárosban lakom és sajnos szabadon tartott állatokkal nem találkozom, illetve ismerősöm sincs, aki viszont igen. Az pedig elég furcsán nézhetne ki, ha becsöngetnék egy teljesen ismeretlen kertes házba azzal a szöveggel, hogy "Jó napot, Xy vagyok a macskája/kutyája ürülékét szeretném átkutatni galandférgek után."

Az esetleg lehetséges, hogy állatorvos tud nekem ebben segíteni, esetleg "eladni" is pár petét?

2014. márc. 22. 07:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!