Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Írnátok z végű igéket? Létszi!

Írnátok z végű igéket? Létszi!

Figyelt kérdés
2014. márc. 22. 14:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

Leírnád 10-szer (kézzel), hogy "A légyszi a légy szíves rövidítése, szóban használatos, írásban kerülendő, de ha már leírjuk, akkor gy-vel. Nincs köze a lét vagy a léc szavakhoz."


Ha leírtad, lefényképezted és felmásoltad ide, akkor írok neked z-re végződő igéket.

2014. márc. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Érez, kérdez, végez, feszélyez, tetéz, motoz, megaláz,
2014. márc. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
néz, okoz, ráz, hordoz, fokoz, húz, falaz, öntöz, pontoz
2014. márc. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
hegyez, felez, bogoz, betűz, (össze)vérez, (el)oroz, ágyaz, köröz, (be)táraz, pöttyöz, dögönyöz, elkoboz, keresztez, gondoz, korlátoz, karóz, idéz, megigéz, besároz, lapoz
2014. márc. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
25%
Ez a létszi nekem is az agyamra megy már:)!Én vagyok létszis,te vagy létszites,ő meg már nem ne tudom...:).
2014. márc. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Gondolkozz!
2014. márc. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
A helyes válaszokat miért kellett lepontozni???
2014. márc. 23. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mert kamu a kiírás!Hol a kérdező?Se egy kösz,semmi!Lassan már mínuszban lesz a százalékom:)!Ha én is ilyen kérdésekből tartanám szinten a pontjaim,akkor lennék nagyeszű:).Mert ezzel a kiírással csak magának ártott,mert még én is felpontoztam mindenkit:)!
2014. márc. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A pontozással való sérelmek vitatásával csak a trollokat etetjük. Hagyjuk, haljanak éhen. Van, akinek a lepontozás a legjobb "játéka" egy ilyen szép tavaszi hétvégén. Őszintén sajnáljuk az ilyeneket, de magasról ignoráljuk.
2014. márc. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Trollos,te se érted se a privátos!Te elárultad magad,hogy a szép tavaszi 7 végén is a billentyűt gyepálod,közben engem átkozol.Privis!Nem te vagy a kérdező,így ha én provokátor vagyok akkor köpködheted a monitorod,mert te se vagy különb!Ja és tavaly szilveszterig egy helyezéssel előtted voltam!Ott fordult a kocka,volt egy kiírás,hogy "gond ha szilveszter éjjelén is matematikai feladatokkal szórakoztatom magam?"Valami ilyesmi!Mindenki elküldte a búsba,hogy ki az aki még ilyenkor is számol?10-9-8-7...,amúgy:)!Bevédtem és olyan szépen lepontozott mindenki,hogy itt járok,de még mindig sok:)!Hozzá szeretném fűzni,hogy igaz itt volt mögöttem egy meg nem tudom mondani a nevét nő,de szerintem akkor volt a legnagyobb adatforgalom!A fő morbid hobbim az,hogy figyelem az emberek reakcióit.Attól nem hiszem,hogy valaki csúcszseni lesz,hogy van 1000 pontja,mert még ő is elhiszi!Több fronton is vívom a csatát,főleg az arcoskodó elvált anyukáknak intek be,hogy gratula annak a gyereknek se lesz apja!Egy nő 90%-al ugrik neki a pernek!Ott meg szétfényezik magukat,hogy milyen okosak,hogy apucit letudják nyúlni,közben depisek mert a kutyának se kellenek,de azért osszák az észt,hogy válj el,had bűnhődjön az a szemét!Egyik se a gyerek érdekeit nézi!Nem a megoldásokat keresik,hanem az egyszerűséget!Most a kiírásról:). Szerintetek,hány millió ilyen csemege kiírást tudnék csinálni?Sőt meg is teszem:)!Itt is felpontozok mindenkit,mert az nem hat meg,hogy ki minek hiszi magát!Aki erre válaszol,még azt is!Na most lépnem kell,mert letelt az időm.Az elmeorvosom csak óránként 10 percet engedélyez:):):)!
2014. márc. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!