Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Valaki leírná az Egri csillago...

Klaudia42 kérdése:

Valaki leírná az Egri csillagok 2. fejezet tartalmát?

Figyelt kérdés
Jövőhét hétfőn a tanárunk kérdéseket tesz fel és elolvasom a könyvet csak nem tudom megjegyezni.

2014. márc. 27. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

"és elolvasom a könyvet csak nem tudom megjegyezni."


Ugyan már, ugye te se gondolod, hogy ezt bevesszük?


Valamiért a diákok utálják elolvasni az Egri csillagokat, ezért ez az oldal tele van olyan kérdésekkel, amiben az Egri csillagok fejezeteiről kértek összefoglalót. Keress vissza, meg fogsz lepődni, hányan tettek már fel ilyen kérdést. És mindannyiótoknak ugyanazt mondjuk: nem, nem csináljuk meg helyetted a házifeladatodat, nem spóroljuk meg neked az olvasással töltött időt. Olvasd el, és megtudod. És ne gyere hülye kifogásokkal. Egyrészt, az Egri csillagok remekmű, bármilyen unalmasnak tűnik is elsőre (ötödikben én is csak szenvedtem vele, de később beleszerettem és azóta is imádom Gárdonyit), másrészről pedig az első két fejezet hétfőig simán teljesíthető.

2014. márc. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Egyébként pedig valaki már leírta annak a fejezetnek a tartalmát, Gárdonyi Gézának hívják, és elég jól tud(ott) írni.
2014. márc. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is utáltam (egyetlen kötelező, amit nem szerettem), de azért a második fejezetig kínkeservesen csak el lehet jutni. Fél óra alatt elolvasod, kész.
2014. márc. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
látsátok, nem tudtam elolvasni.csak 8 részt
2014. márc. 31. 07:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!