Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Olyan filmet keresek ami...

Newen kérdése:

Olyan filmet keresek ami tudósok életével foglalkozik?

Figyelt kérdés

Most olvastam hallgattam végig Daniel Kehlmann

A világ fölmérése című hangoskönyvet és elképesztően jó volt, előtte már láttam filmben az Einstein nagy ötlete és az is tetszett. szóval ha van hangoskönyv vagy film amik hasonlóak azt kellene leríni. vagy életrajzi könyv is jó ami az ötleteiket is tárgyalja



2014. ápr. 21. 00:49
 1/6 anonim ***** válasza:
A kiegészítésed alapján a kérdésre a válasz: igen.
2014. ápr. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én tudom ajánlani A Szerelem relatív c. filmet.Nem tudom hogy menyi benne a történelmi pontosság és az írói szabadság aránya,de nagyon helyes film.

Kis részlet belőle: https://www.youtube.com/watch?v=ekj19so5WzY


De én is szeretem ezeket a filmeket,tehát várom én is a további címeket.

2014. ápr. 21. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Külön köszönet, hogy a hangoskönyvet egybe írtad!:D Hogyan került látókörödbe ez a könyv?
2014. ápr. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

hogy hogyan került a figyelmembe. Nos Janikovszky Évát hallgattam hangoskönyvben (mert nagyon szép kiejtésű a szinkronja és fősulira gyakorolni kell a közérthetőséget). És az egyik gondolata arról értekezik, hogy tanulni úgy a legérdemesebb, ha visszamegyünk a gondolkodók kezdeti nézeteihez. Rájöttem ,hogy igaza van. Jobb ha a sz.g. vagy bármi mást nem a mostani állapotában kell megérteni hanem történeti fejlődésében.

ja igen a youtuben megtalálható Az elektromosság története S01E1 - S01E3.ig ajánlom mindenkinek a figyelmébe.

2014. ápr. 23. 09:31
 5/6 A kérdező kommentje:

ezen kívül még van:

A természettudomány és a technika mérföldkövei sorozat

A Nobel-díj száz éve sorozat

2014. ápr. 23. 09:46
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy csodálatos elme

Benedict Cumbrbatch Hawkingról szóló filmje, nem jut eszembe

Einstein és Eddington

A mindenség elmélete

2016. jún. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!