Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Aki látta a Sword Art Online-t...

Aki látta a Sword Art Online-t az ismeri a nerve gear az a sisak amivel benne lehetsz az S. A. O-ba és hogy olyat hol tudnék szerezni mert eddig csak amerikában van és szeretnék venni de nem tudom hol és mennyiért tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 23. 21:42
1 2
 1/12 anonim válasza:
Nem hiszem h létezne ilyen...
2014. ápr. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
61%
Ha van is játszani nem tudsz vele. De ha lenne egy kis eszed erre rájönnél magadtól. Mondjuk sao fantól nem várhat mást az ember...
2014. ápr. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Aiji válasza:
Szerintem ebay megoldás minden ilyesmire én ebay megszállott vagyok és eddig mindent meg is találtam mait akartam és nem is drágán :) De lehet igazuk van a többieknek és ilyen nem létezik de én a helyedben tennék egy próbát
2014. ápr. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tippet és azt hogy nincs-e vagy van mert nem nagyon tudom én se :P szóval majd meg próbálkozok
2014. máj. 12. 21:35
 5/12 A kérdező kommentje:
Egyébként az a "SISAK" létezik láttam már csak itt magyarországon még nincs de tokyoba és amerikában már van
2014. máj. 12. 21:36
 6/12 anonim válasza:
El kell hogy keserítselek, de ilyen nem létezik. Jelenleg nincs olyan technika amivel meg lehetne oldani hogy mozogj egy virtuális valóságban, miközben a tested mozdulatlan... a Sony-nak van hasonló terméke, valami personal 3D viewer (fogalmam sincs hogy működik és lehet-e vele játszani) de az is teljesen más... Valóban láthattál képeket a valóságban a nerve gear-ről, de ezek nem működő készülékek, csupán lemodellezték azt ami az animében volt. És persze én is rohadtul örülnék ha létezne ilyen de ha jobban belegondolsz körülbelül lehetetlen a megvalósítása... :/ Ráadásul ha létezne is, megfizethetetlen lenne magunk fajta közembereknek. Amúgy ne csüggedj, 10-20 év (de az is lehet hogy kevesebb) és tuti kitalálnak valami hasonlót amivel egy csomó pénzt lehúzhatnak a gamerekről :D
2014. máj. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nos, a tudomány jelenlegi állásán lehetetlen olyan sisakot csinálni.

Az emberi agyat nem tanulmányozták még annyira, hogy a játékon belüli ingereket érezd.

De a gond nem itt van, hanem ott, hogy még olyan technológia sincs, amivel egyáltalán hasonló helyzetbe kerülnél.

A legjobb technológia amit megvalósítottak az az, hogy kapsz egy ultra drága sisakot(az ára kb 10 számjegyű)

és betesznek egy szobába ahol a talajon futószalaghoz hasonló dolog van, kivetítik a sisakban elég élethűen a játékot pl, kötnek rád valamit, ami a mozgásod a játékba viszi. Ez a legfejlettebb technológia, de az ára milliárd dolláros.

2014. máj. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
kicsit késő már a válaszhoz, de azért bedobom: Létezik művégtag, amit a gondolatoddal irányíthatsz. Konkrétan az agyféltekédre kötnek valamit, ami érzékeli az ingereket. Az amputált végtagú embereknél előfordul az, elég sokszor, hogy úgy érzik, mintha az amputált testrész még mindig meglenne. Ez azért van mert az ingerek még megvannak, az agy még mindig küldi a jeleket. Ezeket a jeleket be lehet fogni, de kétlem hogy egy online játék kedvéért fel akarod nyittatni a koponyád >.<. Tehát a technika már kb 2000 körül is létezett. Nem vagyunk olyan messze, a technika rohamos ütemben fejlődik.
2014. aug. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
De igen is lehet mert az csontod es az izmaid segitsegevel mozogsz a jatekban olyan mint ha teged le clon oznanak mert az agyadat hasznalja az egesz nerve gear de ez amugy nem igaz szerintem se letezik de sztem 2030 ra mar tuti hogy lessz ilyesféle ezköz
2016. febr. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Hello to everyone in Sony Corporation,my name is Lucas Rodrigues,i am from brazil and ia am here because i want to tell you about the sistem Full Dive, that sistem have been seen in a anime called Sword Art Online (SAO).


In the anime,the players used 2 sistem that make they link they minds with a "avatar"online in the Game that is mencioned before,the anime pass in the year of 2022-2025,this anime make,not only me,but all the people that watch it to want to play it,want to go in this history,the sistem that they use was called NerveGear,this sistem allow to the player to have full control of his avatar without moving his real body. The NerveGear looks like a helmet with a internal battery that hold the player online in more or less 2 hours and when this time is out,the helmet execute a emergency log out,without collateral effects.


In the anime,there is a second NerveGear but his name is AMU sphere,the only diference is that is more safe than the Helmet,and it looks like a tiara,images in this email. I would like to know that is any chance to create one of those, because this is the most important part of project that i am idealizing,and the NerveGear is one of the 3 part of the project,the first is the game itself,the second is the NerveGear and the third is the most dificult part,avaliable to all over the world,so i want to know if the SONY CORPORATION can help us,me,my friend called lucas and my another friend called eric (we are all brazilian,of course)


thank you all to read this and happy new year

2016. febr. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!