Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Haaz ember szörnmyen megijed...

Haaz ember szörnmyen megijed tényleg kifehéredik a haja? H lehet ez? Mennyire kell megijedni? Állatokkal is történhet ilyen?

Figyelt kérdés
2009. dec. 24. 22:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
53%
Én úgy tudom,ez úgy történik,hogy ha az ember nagyn megijed.akk nem fehéredik ki a haja mindjárt,hanem utána csak ősz nő.
2009. dec. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 MARIANN06 válasza:
76%

Nekem csak mesélték hogy 1 srác felakasztotta magát és valaki észrevette s levágta a kötelet és utánna elöl baloldalon 1 darabon hofehér lett a haja.Én láttam a fiut. Ezt mesélték rola.

Aztán hogy igaz- e azt nem tudom de szerintem igen.

2010. jan. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Nagymamám barátnője is egy éjszaka alatt őszült meg még anno amikor meghalt a 13 éves kislánya.

Illetve egyik ismerős testvéréről mesélték hogy még gyerekkorában felmászott a villanypóznára és megfogta mindkét vezetéket. Az áram agyonütötte és mire a földre ért megőszült (meg persze meg is halt). Ezt több ismerősöm látta is úgyhogy biztos nem urban legend. Ha csak mesélik beleborzonganak.

2010. jan. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
ezek szerint megállapítható, hogy ha közeli hozzátartozó meghal, akkor lehetésges a hirtelen őszülés
2010. jan. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!