Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » A Nagykanizsai Cserháti...

A Nagykanizsai Cserháti Sándor SZKI-ba milyen elvárások vannak? (Többi lent)

Figyelt kérdés
7.-es vagyok,oda szeretnék menni,és nem tudom hogy hány pontól vesznek fel? milyen átlaggal? aki oda jár leírná kommentbe hogy őt milyen átlaggal vették fel?

2014. máj. 4. 19:57
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ha szakközépre mész akkor 3.2-4-es átlaggal vagy afölött már van esélyed bekerülni. De komolyan gondold meg milyen szakra mész mert utána már nehéz váltani ha nem tetszik..
2014. máj. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És ponthatárt nem tudsz? Az jó ha 5.év végén full 4-es voltam,1-2 ből voltam 5ös,6-ban 3db hármasom volt a többi 4es,most 7.év végén 4db négyesem,2db kettesem a többi 3as,és ha 8.év végén a jegyeim nagy része 3as fölött van akkor az jónak számít?
2014. máj. 5. 14:28
 3/11 anonim válasza:
Azzal már bőven bekerülsz...az osztályomba van aki 3.1 es átlaggal jutott be.
2014. máj. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Matek,fizika ami legyen jó..ha abból szar vagy nem sok értelme van..egy közepes matek tudással szépen el lehet vergődni de ha nagyon érted akkor nem sok értelme van.

Milyen szakra gondoltál?

2014. máj. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igazából az van ,hogy most év végén kémiából meg fizikából leszek 2.es...igazából konkrét szakot nem képzeltem el magamnak,főleg hogy nem is tudom hogy mienek vannak,majd választok amikor megmondják milyenek vannak
2014. máj. 5. 19:55
 6/11 A kérdező kommentje:
De matekból eddig mint a 3 év alatt 4es voltam
2014. máj. 5. 19:58
 7/11 anonim válasza:
Ha minden igaz akkor vagy ugye a gépészetis( lesz ott anyagismeret,sok gyakorlat,műszaki rajz) lesz elektrós(úgynaúgy rajz,elektró elmélet/gyak) nekem ez nem bejövős...meg lesz ha jól tudom akkor a mechatrós 4 évig gépészetet tanulnak és majd ha akarnak akkor tanulják az elektrót..a mostani mechások meg egyszerre a kettőt ha minden igaz.De ha 9.be odafigyelsz és nem baromkodod el akkor utána már nem lesz annyira nehéz :)
2014. máj. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Végül oda mentél? :)
2016. dec. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Vegul oda mentem.:) most vagyok 10.-es
2016. dec. 24. 11:48
 10/11 anonim válasza:
Szia! Holnap valami?
2016. dec. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!