Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Egy fogalmazáshoz 'Keresem a...

Egy fogalmazáshoz 'Keresem a jövőmet' címmel hogyan kezdhetnék hozzá? Mit várnak el tőlem, mi szerepeljen benne?

Figyelt kérdés
sajnos semmi mást nem mondtak, hogy minek kéne benne lennie
2014. máj. 5. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Útban vagyok. Sűrű köd lep be mindent, csak a legközelebbi pontokat látom. Akik velem jönnek, mind más-másról beszélnek: ki erre, ki arra akar eljutni.


- kell egy kis drámai feszültség. Aztán ezt az utat szépen átértelmezed az életutadra. A jövőt senki sem látja, csak elképzelései, elképzelt céljai vannak. Igy közelítsd meg a témát. Például hogyan képzeled el a jövődet, milyen lenne a nagyvilág és milyen a környezeted. Esetleg milyennek szeretnéd? Ehhez pedig hogyan juthatsz el, mit kell megtenned, "milyen utat"? Tanulás? Szerencse? Jó ötlet? stb

2014. máj. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A múltam már elmúlt,a jelen semmit se ér...Szerintem azt akarják megfigyelni egy fogalmazás során hogy mi akarsz lenni!Érted így már?
2014. máj. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm!
2014. máj. 6. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!