Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Eltudná valaki magyarázni,...

Eltudná valaki magyarázni, hogy lehet kiszámolni a lineáris mozgást ezzel az összefüggéssel?

Figyelt kérdés
[link] Jpg

2014. máj. 6. 12:55
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi rossz a linkem [link]
2014. máj. 6. 12:57
 2/4 anonim ***** válasza:

El_tudná valaki magyarázni


JEGYEZD MEG

2014. máj. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igaz, hogy úgy a helyes. Jól tudom csak siettem. Nem tudom miért kell a hibákat keresni (más szemében a szálkát is meglátjuk ugy-e? sajátunkban meg a gerendát sem...) aztán kötekedni az emberekkel a segítségnyújtás helyett.
2014. máj. 6. 13:44
 4/4 anonim ***** válasza:

ha jól értem, a kis pálca forog bent, és a menet miatt ami benne van, megy előre a külső cucc.


De az hol derül ki, hogy az a menet hogy van ott? Mert ha az tekervényesebb, akkor ugyanolyan gyors forgás lassabb lineárig mozgást eredményez mint ha nem lenne annyira tekervényes, vagy sűrűn tekercselt vagy mi, szal érted.


Egyébként nem ígérem hogy tudom a választ még akkor se ha azt megadod nekem. :P Nem is tudom hogy miylen mértékegységbe lehetne azt megadni. Lehet hogy még a pálca átmérője is kéne hozzá nemcsak a tekercs szöge.

2014. máj. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!