Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Miért akarják az emberek ezen...

Miért akarják az emberek ezen az oldalon megcsináltatni mással a házi feladatukat?

Figyelt kérdés
Titeket nem idegesít már...?
2009. dec. 28. 23:02
 1/8 anonim válasza:
100%
mert lusták utána járni kiszámolni megcsinálni és így egyszerűbb mert csak le kell írni.Én az ilyen kérdéseket egytől egyig törölném !
2009. dec. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor valaki megkéri, hogy írják le a menetét vagy magyarázzák el, azt megértem, mert lehet hogy nem érti meg elsőre, vagy beteg volt, de amikor csak kiírja a feladatot és fel van háborodva, hogy senki nem csinálta meg, hát az szánalom.
2009. dec. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem is csak az idegesít, mikor csakúgy egy feladat eredményét kell leírni. Egyszer én is kiírtam pár matek feladatot, hogy segítsenek megcsinálni, de nem azt kértem, hogy írják le a megoldást, vagy vmi, hanem hogy segítsenek, magyarázzák ez, mert egy 50 feladatos feladatsorban egypárat nem tudtam. De mindenki leugatott, hogy mért nem tudom megcsinálni, vagy mért nem megyek el matektanárhoz. Engem ez jobbn idegesít OO
2009. dec. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
arra nem gondoltál, hogy nem tudják maguktól?
2009. dec. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Akkor azt ne a tudományok témában tegyék!!!

Már tele van a hócipőm ezekkel!!!

2009. dec. 30. 12:32
 6/8 anonim ***** válasza:

Én szoktam segíteni ha tudok mert azzal én is gyakorlom.

Megértem h vki fáradt+túl sok a házi+nem érti+nem megy neki stb

2010. jan. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
lustaság
2010. jan. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ekeke ***** válasza:

annyira nevetségeseket tesznek fel, hogy kiakad az ember...

olvasni, gondolkodni, netán a tankönyvet fellapozni???

ááá

meg is érdemlik, pont semmit nem tanulnak belőle...

2010. jan. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!