Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Angol matek vagy angol törit...

Angol matek vagy angol törit kellene tanulnom mihez fontos nagyon a matek vagy inkább tanuljam angolul?

Figyelt kérdés
2014. máj. 28. 17:02
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Magyarul tanulj meg először.
2014. máj. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudok magyarul.Kettan nyelvű suliba járok és jövőre az egyiket angolul kell tanulni.
2014. máj. 28. 17:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest nem nagyon sikerült egy értelmes magyar mondatot leírnod.
2014. máj. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Elég sok helyre kell a matek, úgyhogy talán inkább a történelmet tanuld angolul.
2014. máj. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Yehudina ***** válasza:
29%
Maximálisan egyetértek az egyes és a kettes válasszal, amiben az a szomorú, hogy a kérdezőnek sajnos fogalma sincs arról, hogy miért kapta ezt a választ, mert ő azt hiszi, hogy tud magyarul. Szomorú.
2014. máj. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
Az előzőek a helyesírásodra céloztak, azon is javítani kellene. Talán túl sok volt az angol a magyarhoz képest.
2014. máj. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A matek minden lényeges dologhoz kell (én matematikai modellező vagyok, de kell a fizikusnak, vegyésznek, közgazdásznak (a komoly fajtának, nem marketingesnek), mérnöknek, stb, értsd: a reálosoknak), de akkor érdemes azt angolul tanulnod, ha az normálban jól megy, ha ilyen szakra akarsz menni (mondjuk én matematikus és közgazdász vagyok, szóval tudom mit beszélek).

Töri: szerettem, de hát a matek jobb, gőzöm sincs, hová kell, régebben a közgázra kellett a felvételihez.

2014. jún. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
dlsb-s vagy? :D
2015. okt. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!