Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogyan érhetem el az ún....

Hogyan érhetem el az ún. asztrálutazást?

Figyelt kérdés
Nem tudok rendesen ellazulni, vagy mi lehet a baj? Mikor lefekszem és megpróbálok semmire se gondolni,v agy éppen valami olyanra, amit nagyon szeretek, elkalandozik a gondolatom, vagy elalszom.
2010. jan. 2. 23:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Szíjjá be!
2010. jan. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%

Van ennek egyáltalán valóságalapja?

Már a reinkarnáció is egy elég tág fogalom és nem bizonyított hogy az előző életünk kihatna a mostanira (ha van reinkarnáció). Szerintem kérdezz meg egy szakértőt!

2010. jan. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%

Ha itt tartasz akkor még sokat kell gyakorolnod,h. valóban ki tudj szállni tudatosan a fizikai testedből.

Persze alvás közben ezt öntudatlanul is megtesszük, de arra rendszerint nem emlékszel.

Próbálj először zenére meditálni, esetleg vezetett zenés meditációra, kezdetnek ezt ajánlanám, hogy egyáltalán ki tudj kapcsolni.

Valóban a legnehezebb semmire nem gondolni.

Segít, ha a légzésedre figyelsz.

2010. jan. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Nos, ahhoz eléggé magas szinten kell lenned, hogy asztrálutazhass. A csakráidat küldd fel a max-ra mindenekelőtt.
2010. jan. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha görcsösen állsz neki persze h nem tudsz ellazulni!

Semmire meg nem lehet gondolni mert ahhoz meg kéne határozni a semmi fogalmát előbb.

A gondolatok jönnek mennek.

De egyébként sok cd-t lehet kapni ,ilyen meditációs gyakorlatokhoz.

Próbáld meg úgy. :-)

2010. jan. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%

Hallottam ilyen Cd-ékről, ami lehet segítene neked...


Most tényleg nem fikázásból. De ezt komolyan gondoljátok?


Vagy van ennek vmi valóság alapja? Úgyértem ki akarsz szállni a testedből, mint mondjuk Strange doki a Pókemberből? :)

2010. jan. 3. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Én egyszer nagyon ki akartam próbálni, bár nem hiszek benne azt hiszem, de amikor már rá vettem magam puszta kiváncsiságból, az egyik ismerősöm azt mondta, hogy neki sikerült, de vigyázzak, mert nem biztos, hogy visszajutok a testembe... :D:D:D Hát annyira besz@rtam, hogy inkább nem próbálkoztam tovább. :D
2010. jan. 3. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%
Mit keres ez a Tudományok részben?
2010. jan. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 dellfil ***** válasza:
Egy "u" betűt hozzáteszel, gyüjtessz egy kis pénzt, és elutazol. :)
2010. jan. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

most próbálgatom, hogy van-e alapja :D

Viccen kívül, okosabbaktól (nem fórumozó tizenéesektől) hallottam, hogy meg lehet csinálni, van alapja. Ki szeretném próbálni, úgy is kiderül.


Sok dolgot tudok ma, amit korábban hihetetlennek gondoltam.


Köszi az eddigieket!

2010. jan. 4. 18:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!