Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mekkorát robbanhat egy dezodor...

Mekkorát robbanhat egy dezodor ha tüzzel érintkezik?

Figyelt kérdés
Nyugi nem akarok felrobbantani semmit.
2010. jan. 6. 15:06
 1/9 anonim válasza:
100%
Hát, ha magát a flakont melegíted tűzzel vagy akárhogy, én láttam olyat hogy két szoba közt a ház falat kivitte. Ha tűzre fújod, akkor nem robban, de ég amíg a lángba tartod, de veszélyes.
2010. jan. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem önhibámon kívül volt "szerencsém" kipróbálni, 5m-ig tuti elhord (én annyira voltam tőle, 2. fokú égést okozott) de erre még pár métert rászámolhatsz. Persze ez nyilván függ jópár dolgotól, pl hogy mekkoraa palack...
2010. jan. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Inkább kihasad valahol, nem úgy robban mint egy kézigránát.

Van az a játék mikor egy gyufát vagy öngyújtót lefújnak és lángszóróznak, ha beég és úgy robban, szétroncsolhatja a kezed. Egyébként hasonlóan mintha egy öngyújtót rádobsz a tűzre, egy jó nagy lángfelhő lesz a kiszaladt gázból, csak itt ugye nagyobb a nyomás bennt, több a gáz, plusz fémburkolat... óvatosan, aki a tűzzel játszik az megég.

2010. jan. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
jahm függ attól is hogy mennyire van tele, én biztos nem telit láttam..
2010. jan. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen nálunk a suliban a fiuk is ilyet játszottak és ezért kérdeztem
2010. jan. 6. 15:35
 6/9 A kérdező kommentje:
csak az volt a baj hogy abban a lányöltözőben "játszottak" akol mi voltunk úgyhogy féltünk.
2010. jan. 6. 15:37
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Jól pofán kellene verni őket. Szólni kell az osztályfőnöknek.
2010. jan. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csajok elő a dezodorokat...
2010. jan. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
remek ötlet oké!
2010. jan. 6. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!