Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Komolyan, körülbelül minden...

Komolyan, körülbelül minden emberre jutna egy ilyen kis figura? Szerintem ez nagyon kevés! (lent több)

Figyelt kérdés

[link]


Azt is figyeljétek, hogy a görgőt nem csak lefelé, hanem oldalra is kell húzni :)


Ha jól értelmeztem, akkor ez márpedig azt jelenti..



2014. júl. 30. 19:30
 1/4 A kérdező kommentje:
Ráadásul, ha jól látom, ez csak a születést adja hozzá (kattints rá a watch as we increase-re!)
2014. júl. 30. 19:32
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem körülbelül korrekt… Amúgy nem azt mutatja, hogy hogy születnek, és halnak meg az emberek, hanem az átlagos népességnövekedés alapján extrapolálja a körülbelüli népességértéket, és ennek megfelelő számú figurát tesz ki. szóval amint valaki meghal, egy újszülött megkapja az ő figuráját, és mivel több ember születik, mint hal meg, ezért szükség van újabb és újabb figurákra is.


Másrészt meg az is érdekes, hogy ha összezsúfolnánk az embereket, akkor beférnének egy 1,2 km élhosszúságú kockába.

2014. júl. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Második jól beszél, annyival egészíteném ki, hogy ha nem változott mióta tanultam, akkor másodpercenként születik 4 ember és hal meg kettő, szóval ez alapján nőhet a népesség átlagosan. Ez a növekedés természetesen a harmadik generációs országoknak köszönhető, mint Kína és India. Ezekben az országokban még nincs megfelelő védekezés a gyermekvállalás ellen.
2014. júl. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkét választ, így már tényleg elképzelhető :))
2014. aug. 1. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!