Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mely könyveket ajánlanátok...

RoŁanĐ kérdése:

Mely könyveket ajánlanátok melyekkel "tudáshoz" lehet jutni?

Figyelt kérdés
Tudom, ez nagy fogalom, de éhezem arra, hogy olyat tanuljak ami átlag feletti, így gondoltam megkérdezem, esetleg valaki tudna-e olyan könyvet - akár könyvtári akár nem - ajánlani nekem amit már olvasott és hasznára vált a tudás melyet szerzett a saját elméjében. Nagy és nyitott a tudomány ága ezért mindenféle témakörben szeretnék keresgélni míg jómagam nem találok egy olyat mely érdekelne. Köszönöm előre is segítségeteket.
2014. aug. 19. 02:40
 1/6 anonim ***** válasza:
A leghasznosabbak amiket eddig olvastam, a túlélő kézikönyvek, és az emberekről szóló könyvek(emberek viselkedése, anatómiája)
2014. aug. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gyorsan, egyetlen könyvből megszerezhető "tudás"-t csak ezotérikus "főművek"-ből, vagy pl. a Hubbard Dianetika, vagy mi a tököm című könyvéből lehet szerezni. Ez utóbbi a szcientológia alapműve.

De ha értelmes tudásra vágysz, akkor sok könyvet kell elolvasni, melyek közt szépirodalmi művek (kötelezők!!!) is vannak.

2014. aug. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Hupikék törpikék mese könyv! Én azóta lettem orvos amióta elolvastam -.-
2014. aug. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én nem azóta.

előző

2014. aug. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Hardcoreman ***** válasza:
Rengeteg érdekes könyv van. pl: Egely György - Tiltott találmányok, Nemere István - Titkok könyve, Michio Kaku - A jövő fizikája, különféle könyvek amik a pozitív gondolkodásról és a vonzás törvényéről szólnak, Osho filozófiai könyvei.
2014. aug. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi hozzászólásokat, utána fogok nézni e könyveknek.
2014. aug. 20. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!