Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogyan a legkönnyebb angol...

Hogyan a legkönnyebb angol szavakat tanulni?

Figyelt kérdés
sok van és holnapra:(
2010. jan. 14. 22:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki a gépet és kezdjél neki! :D
2010. jan. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
á már 2 órája csak írom:) kiírom, és utána esek neki tanulni:)
2010. jan. 14. 22:33
 3/11 anonim ***** válasza:
Alkoss belőlük mondatot.
2010. jan. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
az én agyam ilyenkor este már nem fog, de talán próbáld meg a szavakat kötni bolondos szavakhoz.nem tudom, lehet ez hülyeség.ha több időd lenne, én mindíg kis ragacsos cetlikre irtam, mint pl:mirror és a tükörre ragasztottam.minden olyan helyre legyen ragasztva cetli, ahol megfordulsz, így mindig tudsz tanulni:)
2010. jan. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
a legjobb ha kártyákat gyártasz és "játszol"..egyik oldalon magyar másikon angol szavakkal, és akkor elkezded kihúzni a lapokat. A legjobb módszer...de nem éjszaka, ha holnapra kell:D
2010. jan. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha már minden kötél szakad, legjobb, ha felveszed magnóra vagy a gépre, és folyamatosan hallgatod, és hallás után rögzül.

De a mondatalkotás is jó módszer, csak azzal az a gond, hogy az egyes szavak más szövegkörnyezetben mást jelentenek, szóval ha neked most csak egy bizonyos jelentésük kell, akkor csak azt használd.

Én a legrosszabb módszernek tartom nyelvtanulásnak a szavak magolását egyébként, pont a szövegkörnyezeti eltérések miatt, mert akkor csak szavakat jegyez meg az ember, de ha használni kell, esetleg butaságot mond, mert nem tudja a megfelelő kifejezést, ezért jobb, ha szövegkörnyezetből tanulsz.

De most mindenképp fontos, hogy a tanárod tanítási módszerét alkalmazd, ha holnapra kell, hogy jó jegyet kapj.

2010. jan. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, igen sajnos csak szavak kellenek:( de igyekszem:) lehet h felveszem a telefonra, és miközben hallgatom, úgy tanulom is:) köszönöm még egyszer:)
2010. jan. 14. 23:19
 8/11 anonim válasza:

kösd valamihez!Minél abszurdabb, létezhetetlenebb dolog, annál jobban meg fog maradni a fejedben.

Tudom hogy ennek már nem veszed holnapig hasznát, de később még jól jöhet. Én olaszt tanulok, nem ritkán 100szó kell 1ik napról a másikra:D

2010. jan. 15. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsó, inkább magyart tanulnál még kicsit...
2010. jan. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
10.17es.. ebből aztán sokat leszűrhettél te fogyatékkal élő. Szeretem az ilyen embereket, akik ezen élik ki magukat hogy neten agyalnak, mert más dolguk sincsen. Szerintem ne legyen nagy az arcod, mert nem vagyok abban biztos hogy van mire..
2010. jan. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!